kral puncher mortal kullanan varmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mrb arkadaşlar geçenlerde veli abinin sitesine göz gezdirirken kral puncher mortal modelde tüfek dikkatimi çekti mortal x var birde mortal var tasarımı baya bir hoşuma gitti bir hassa kısa olan mortal aramızda bu tüfekten kullanan varmı bana np 03 ün makyajlı versiyonu gibi geldi 200 cc tüp var idris abiye sordum tüfeği istenilirse 1500 tl gibi fiyatla regulatör takılabiliyormuş ama tavsiye etmem dedi tüp hacmi 120 ccye düşüyormuş alacaksan regulatör süz al dedi sizce bu tüfek alınırmı bu arada youtubede bir tane bile inceleme göremedim fiyatıda 6551tl bü tarz bir tüfeğe göre fiyatı bana yüksek gibi geldi sizce durum nedir.

bu linki ( https://kralarms.com/mortal/ )

şimdi beni tanıyanlar diyecek ee kardeşim sen değilmiydin elindeki tüfek sayılarını azaltmak isteyen daha yeni tüfek bakıyorsun maalesef bende böyleyim ayran gönüllüyüm biraz :)

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• bende azaltıyorum hesapta 35 oldu hatta 36. sını aldım :)

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• bende azaltıyorum hesapta 35 oldu hatta 36. sını aldım :)

silahlar bir tabur asker olmuş.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot