Sizce Hangisi ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok güzel bir takım kurmuşsunuz alması bir dert satması bir dert. Yukarda bir arkadaş Airarmsı satması zor demiş katılıyorum eski yıllarda çok tutulan bir silahtı o kadar çok marka model çıktıki gerçekten hepsinin pazar payları daraldı. Anladığım kadarıyla fazla honiyede zaman ayıramıyacaksınız. Ben olsam daystate air ranger tutar elimde güçlü isabetli bir silah bırakırdım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Çok güzel bir takım kurmuşsunuz alması bir dert satması bir dert. Yukarda bir arkadaş Airarmsı satması zor demiş katılıyorum eski yıllarda çok tutulan bir silahtı o kadar çok marka model çıktıki gerçekten hepsinin pazar payları daraldı. Anladığım kadarıyla fazla honiyede zaman ayıramıyacaksınız. Ben olsam daystate air ranger tutar elimde güçlü isabetli bir silah bırakırdım.

Yorum icin tesekkurler.

• Üstad 3 tanesi harika makinalar Daystate Fx ve Airarms ben olsam üçünü de tutardım ilk tercihim daystate ydi ama son seçimim kesinlikle Fx keyifle kullanın

• Üstad 3 tanesi harika makinalar Daystate Fx ve Airarms ben olsam üçünü de tutardım ilk tercihim daystate ydi ama son seçimim kesinlikle Fx keyifle kullanın

Yorum icin tesekkurler.

Daystate ağırlık kazandı, ankete yansımadı ama 3 farkla fx den önde.