Fx T12 arazi atışlarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • süpersin engin ,unutma işin aslı atığını en etkili şekilde vurmak tebrik ediyorum :thumbup:

Sağol İlker abi de atık vurmayı bıraktık yahu. Malum indoor atışlarda klozetten sıçrayan pis su yada arazide attıktan sonra etrafa yayılan atık parçalarını elle toplamak insanın midesini kaldırıyor. ;lol;;lol;;lol;;lol;;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Engin1992 ().

• Engin bey 2. resime baktığımda 5 atış demişsin ama ben 3 atış gibi görebiliyorum.

selamlar...hamzaali...

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Süper Hayırlı olsun:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Engin sonunda doğru yolu bulmuşa benziyorsun. Keyifli atışlar.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ee Engin hani başka gurup yokmu ?elinde silahın hası var icraat yok ,böyle üç beş fotoğrafla kandırma bizi ,zaten fx alanlarda (tekrar tekrar hayırlı olsun) ağzına eline bant yapıştırıyor anlatan eden yok yahu yazın ,anlatın ,kayıt yapın biz de(fx alamayan ya nasiiip diyen forum tebası) böle nemalanalım.Tekrar hayırlı olsun kazasız belasız atışlar

• Engin tüfeğin hayırlı olsun,
    Atışlar da çok güzel.

Selamlar.

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Ee Engin hani başka gurup yokmu ?elinde silahın hası var icraat yok ,böyle üç beş fotoğrafla kandırma bizi ,zaten fx alanlarda (tekrar tekrar hayırlı olsun) ağzına eline bant yapıştırıyor anlatan eden yok yahu yazın ,anlatın ,kayıt yapın biz de(fx alamayan ya nasiiip diyen forum tebası) böle nemalanalım.Tekrar hayırlı olsun kazasız belasız atışlar

Hocam sen dururken anlatmak bize mi düşer?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Tüp hazır da şu anda dolum aparatı bekliyorum.Aparat gelince gruplara tam gaz devam. ;atlig;

İşte PCP yi bu yüzden sevmiyorum. Anadoluda eskiler "Boyalı karı gibi heç derdi bitmez" derler. PCP'de bunun gibi bir şey ama iyi bir şey.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Aslında pompa benim için daha iyi bir alternatifti.Malum fiyat konusu yüzünden tüpe geçiş yaptım.(yarı yarıya daha hesaplı)
    Fx pompa ile arazide de pcp keyfi sürülebileceğine inanıyorum.

• Official Post

İşte PCP yi bu yüzden sevmiyorum. Anadoluda eskiler "Boyalı karı gibi heç derdi bitmez" derler. PCP'de bunun gibi bir şey ama iyi bir şey.

İşte bu yüzden anadoluda boşanmalar çok oluyor, ;kihhik, Erkeklerin gözü açıldı, 90-60-90 arıyorlar. :thumbup:

• Alıntı

Valla ne dersek diyelim eninde sonunda alacağımız PCP, bunun daha ötesi yok ;duello;
    Atış kalitesi, uzun menzili, gücü ve geleceğin teknolojisinin tamamen PCP üzerine gelişeceğini gerçeğini gözardı etmemek gerek bence. Ama bunu da böyle düşünüp PCP alamıyorum diye kendini de koyvermemek lazım :wel:co:m

• Aslında pompa benim için daha iyi bir alternatifti.Malum fiyat konusu yüzünden tüpe geçiş yaptım.(yarı yarıya daha hesaplı)
    Fx pompa ile arazide de pcp keyfi sürülebileceğine inanıyorum.

Engin fakat eğer tüpü ücretsiz doldurtmuyorsan ki doldurtuyorsan bile götür-getir masraflarıyla beraber bir süre sonra fiyatları eşitlenecek, daha sonrada pompanın daha ucuza geldiğini göreceksin. Pompanın yatırım maliyeti yüksek ama işletme maliyeti sıfır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• O yakılan kalorileri bünyeye kazandırabilmek için kaç para harcıyoruz haberin var mı? ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• tariflerden anladığım kadarıyla Engin'in cüsse-kalori sorunu yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Engin fakat eğer tüpü ücretsiz doldurtmuyorsan ki doldurtuyorsan bile götür-getir masraflarıyla beraber bir süre sonra fiyatları eşitlenecek, daha sonrada pompanın daha ucuza geldiğini göreceksin. Pompanın yatırım maliyeti yüksek ama işletme maliyeti sıfır.

Erdem abi babam acilde doktor, ambulans'a scubayı salladıkmı oksijen doldururken arada benimki de ücretsiz kaynıyor.
    Pompa için cüsse-kalori sorunum yok fakat nasıl desem , ben mesela 2 ay durup bir kere araziye çıkıp 500-600 atış yapıyorum.Pompanın sabırsız ellerim altında can çekişeceğini bildiğim için scuba'ya yöneldim.Üniversite'yi Ankara'da okumayı düşünüyorum.İnşallah bu dileğim gerçekleşirse öğrenci evinde tüp ile uğraşmamak için pompaya geçebilirim. ½bay£bay`;