MERHABALAR VİDEODAKİ HAVALI TÜFEK VE SAÇMA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA YAZABİLİR Mİ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Videodaki havalı crosman 2260 12gram co2 kartuş ile çalışır.

Paletlere gelirsek bir dönem bayilerde görmüştüm uzun zamandır görmüyorum ucundaki fosfor dışında bir numarası yok gamo red fire ile ayni diyebiliriz. Videodaki gibi gücsüz tüfeklerde av için iş görebilir ama isabetleri berbattir.

• Videodaki havalı crosman 2260 12gram co2 kartuş ile çalışır.

Paletlere gelirsek bir dönem bayilerde görmüştüm uzun zamandır görmüyorum ucundaki fosfor dışında bir numarası yok gamo red fire ile ayni diyebiliriz. Videodaki gibi gücsüz tüfeklerde av için iş görebilir ama isabetleri berbattir.

eyvallah teşekkürler bu tarzda yandan kurulan mavzer gibi havalı tüfekler varmı 5.5 güçlü bir model

• eyvallah teşekkürler bu tarzda yandan kurulan mavzer gibi havalı tüfekler varmı 5.5 güçlü bir model

diana k98 mauser pcp yazın bulursunuz,

yerli firmalara ısrarla iletmeme rağmen bir hareket göremedim maalesef inatla üretmiyorlar.

• diana k98 mauser pcp yazın bulursunuz,

yerli firmalara ısrarla iletmeme rağmen bir hareket göremedim maalesef inatla üretmiyorlar.

ben pcp değilde normal olarak arıyorum.Pcp hiçbir zaman almam teşekkürler.