O-RİNG ihtiyacı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Direk oringciye götür tüfeği üzerinde baksınlar öyleyse o kadar çok ki bu işi yapan bir yerse binlerce var

Kılıfında götürmek gerek, tüfekle içeri girince sonra O-Ring için ilgilenecek eleman kalmaz ortalıkta ^^ :D :D ^^

:thumbup: WEIHRAUCH HW 77

:thumbup: Element helix 4-16x44 ffp apr-2d Optik

:thumbup: Sportsmatch DM70 Dampa

• Merhabalar bende uzun süredir bu konudan müzdariptim.
    ankaraya taşınmamla coğu sorunum gibi buda çözüldü.
    Ostimde kaucuk satan bir firmaya gittim, yüksek basıncta çalışacagını söyledim ve ona göre verildi. 90 adet oring aldım (10arlı) hepsi farklı farklı ölçülerde 9 takım şeklindeydi.

benimle yaklaşık 10 dk ilgilendi ve pc başına geçip başladı oringleri hesaplamaya sonunda tutar 9 TL dedi.

90 mi dedim 9 dedi.

90 tane oringi 9 tl ye aldım. :)

ankaraya yakınsanız adresini saklıyorum.

Allah razı olsun. Oring ihtiyaçlarımı paylaştığınız noktadan tedarik ettim, piyasanın 1/10 fiyatına ve eksiksiz. Esnaf insanlar..

• Allah razı olsun. Oring ihtiyaçlarımı paylaştığınız noktadan tedarik ettim, piyasanın 1/10 fiyatına ve eksiksiz. Esnaf insanlar..

Yardımımız dokundu ise ne mutlu bize biz teşekkür ederiz.

• Allah razı olsun. Oring ihtiyaçlarımı paylaştığınız noktadan tedarik ettim, piyasanın 1/10 fiyatına ve eksiksiz. Esnaf insanlar..

Güle güle kullanın hocam. Sormak istediğim şey elden mi teslim aldınız yoksa eft-kargo şeklinde mi?

• Güle güle kullanın hocam. Sormak istediğim şey elden mi teslim aldınız yoksa eft-kargo şeklinde mi?

Sağolsunlar, ödemeyi havale ile yaptım rica ettim kargo ile gönderdiler.

• Sağolsunlar, ödemeyi havale ile yaptım rica ettim kargo ile gönderdiler.

O yüzden sevdiğim bir firma üç kuruşluk ürün 50 tane al, 100 tane al demiyor. Ne gerekli ise ayarlıyor ve kargo bile yapıyorlar.