BÜYÜK KAPIŞMA SİZ OLSANIZ BU TÜFEĞE BU PELLETLERDEN HANGİLERİNİ TERCİH EDERDİNİZ..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle Merhabalar Hatsan 135QE VORTEX tüfeğe sahibim.Daha deneme fırsatım olmadı kısmetse bu aşağıdaki saçmaları almak istiyorum.Bu tüfek hangi saçmayı sever.Uzun araştırmalar sonucu aradığım tahribatı veren pelletler bunlar olmakla beraber siz olsanız sıralama olarak öncelikle hangilerini tercih ederdiniz ve benim için tahribat yıkıcılık isabet önemli spotonlarla bu ithal saçmalar arasında ne denli bir fark vardır özellikle merak ettiğim budur.

HN Baracuda Hunter Extreme 5.5 mm Havalı Saçma (18,52 Grain)

HN Baracuda Hunter 5.5 mm (18,21 Grain)

JSB EXATC KNG HEAVY (bunda 5.5mm varmı bilmiyorum yada buna eş değer jsb hangisidir)

JSB DIABOLO HADES 5.5MM (15,89)

JSB Polymag 5.5mm 16gr

SpotOn Pars 5,5 mm 18,13 Grn (F\P olarak ve tahribat isabeti nasıl)

Spoton Dome 16,5 Grain 5.5 mm

• Hades ve polymag alma.

Yerlide spot On Pars ve Dome dene.

Yabancıda Jsb 18.13 ve 15.89 GR dene.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• nihayet tüfeği aldınız. hayırlı olsun. kazasız kullanmanızı dilerim. hazla ağır ve de fazla hafif pellet kullanmayınız. ortadan gidebilirsiniz.

diana mod 48/52- 177

• 15-18 grain arası pelletlerin en iyi sonucu vereceğini düşünüyorum, bence siz spoton ile denemelere başlayın, stok yapmadan birer kutu alarak denemek istediğiniz tüm ürünleri deneyip kendiniz karar verin.

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Gamo Cfx Royal / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 3 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Hades ve polymag alma.

Yerlide spot On Pars ve Dome dene.

Yabancıda Jsb 18.13 ve 15.89 GR dene.

hadesi özellikle çok istemiştim neden tavsiye etmezsiniz diğerlerini yazdım teşekkürler eklemek istediğiniz bi saçma varsa sizin tavsiye alırım.

• nihayet tüfeği aldınız. hayırlı olsun. kazasız kullanmanızı dilerim. hazla ağır ve de fazla hafif pellet kullanmayınız. ortadan gidebilirsiniz.

evet aldım sonunda teşekkürler :=)

Bu tüfeğe göre hangisini önerirsin abi ben inan ne kadar fazlası agır nekadarı az onu bile çok vakıf değilim.

• 15-18 grain arası pelletlerin en iyi sonucu vereceğini düşünüyorum, bence siz spoton ile denemelere başlayın, stok yapmadan birer kutu alarak denemek istediğiniz tüm ürünleri deneyip kendiniz karar verin.

aynen ilkin bi stok düşüncem vardı ama birer paket alıp deneyip sonrasında sonuçlara göre devam edicem.Sizin eklemek istediğiniz bi pellet marka modeli varsa çok sevinirim..

• hadesi özellikle çok istemiştim neden tavsiye etmezsiniz diğerlerini yazdım teşekkürler eklemek istediğiniz bi saçma varsa sizin tavsiye alırım.

Tabi kide istediğiniz mühimmatı alabilirsiniz. Hades gibi hollow ağzı açılıp genişleyen mühimmatlar grupman dan ziyada av hayvanlarının canını hızlı almak için kullanılıyor bende merakımdan aldım duruyor 😄

Hades yerine Norica Hummer var 0.95 gram hafif pellet bir bunu deneyin kaç FPS ile atacak.

Sonra spot on pointed var 22 grain ağır pellet bunu nasıl atacak. Tabi Cronide lazım.

İstediğiniz pelleti alabilirsiniz ama önceliğiniz olsun.

JSB 15.89 ve Yerlide Spot on Dome referansınız olsun.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Tabi kide istediğiniz mühimmatı alabilirsiniz. Hades gibi hollow ağzı açılıp genişleyen mühimmatlar grupman dan ziyada av hayvanlarının canını hızlı almak için kullanılıyor bende merakımdan aldım duruyor 😄

Hades yerine Norica Hummer var 0.95 gram hafif pellet bir bunu deneyin kaç FPS ile atacak.

Sonra spot on pointed var 22 grain ağır pellet bunu nasıl atacak. Tabi Cronide lazım.

İstediğiniz pelleti alabilirsiniz ama önceliğiniz olsun.

JSB 15.89 ve Yerlide Spot on Dome referansınız olsun.

anladım bilgilendirme için çok çok teşekkürler x;.z x;.z