Sıfır effecto px5 teki problem

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese merhabalar Bugün sıfır bir effecto px5 pro satın aldım ve evde kutuyu açıp bir baktım tüfegin tüp kısmında sanki bilye bir otarafa bir bu tarafa gidiyor gibi şangur şungur bir ses çıkıyor tüfeği hareket ettirdikçe.Neyse atış yaptım tekrar tüfeğin tüpünü scubadan doldurayım dedim.bu seferde dolum aparatinda hortumları havayı tahliye etmek isteyince tüfegin tüpündeki havayı da tamamen tahliye ediyor.Bunun sebebi ne olabilir

• kartalsahin

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Slm” Yeni Başlık: “Sıfır effecto px5 teki problem”.
  • Dolum subabı oringi yerinden kurtulmuş.Bir kaç nedeni var ani yüksek basınçlı havanın aktarılması,montaj kaynaklı deforme ya da hasarlı üretim denk gelmiş olabilir tahmin etmek zor zamanla kaçak şeklinde arıza meydana gelir.. 90 shore sertliğinde oldukça küçük ve yerine itina ile takılması gereken fazla esnemeyen bir oring aparat yardımıyla takılması gerek,kontrollu debide iyi bir vanalı scuba ile hava basılırsa nbr 70 daha yumuşak esneyen hemde rahat takılabilen burada kullanıma uygun bir oring lakin bazı scubaların akış kontrolu zor vanaları var havayı birden yüksek basınçta aktarınca bir çok oringin ve delrin sızdırmazların düşmanı..Servis yolu görünüyor..

• Ama tüp hiç doldurmadan önce tüpte misket gibi bisey sürekli ordan oraya gidiyor du .buda mı oring

• Ama tüp hiç doldurmadan önce tüpte misket gibi bisey sürekli ordan oraya gidiyor du .buda mı oring

Tahliyeden havanın geri gelmesi oringin işlev dışında kaldığını gösteriyor ayrıca takıldığı küçük krom parça boşa çıkmış oluyor bu sayede,yani sallanan parçanın o olması büyük olasılık.

• bende de buna benzer bir sıkıntı var. sanki bizimkine de servis yolu göründü.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Sizede geçmiş olsun eğer o parçadan ise problem yenisi gönderebiliyorlar oring takılı halde,değiştirmesini biliyorsanız talep edin bu sayede kargo ile uğraşmazsınız.

Allah razı olsun. Önce emin olayım fabrikayı ararım. Ama sanki pellet iticinin de oradan hava kaçıyor gibime geldi. Ona da bakıp olmazsa silahı gönderirim.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• sizdede mi effecto px5 var

hayır benim hatsan blitz de aynı sorun var