PATLAYAN PELLET 😎

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tecrübe ile sabittir etek kısımlarina patlayici surmeyin basincin etkisi ile namlu içerisinde patliyor.

• Tecrübe ile sabittir etek kısımlarina patlayici surmeyin basincin etkisi ile namlu içerisinde patliyor.

Hocam 9 yaşımdan beri yaparım ilk defa 5.5mm de denedim bazıları patlamıyor rezil olduk 😂 sorun nedir acaba

• Hocam 9 yaşımdan beri yaparım ilk defa 5.5mm de denedim bazıları patlamıyor rezil olduk 😂 sorun nedir acaba

pelletlerin ucunu sürdüğünüz madde pelletin aerodinamiğini bozmuş ve savrulmasına neden olmuş olabilir birde hollow lar da deneyin bakalım nasıl olacak.

HoLLoW

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Hayaksisheytan ().

• pelletlerin ucunu sürdüğünüz madde pelletin aerodinamiğini bozmuş ve savrulmasına neden olmuş olabilir birde hollow lar da deneyin bakalım nasıl olacak.

HoLLoW

Hollow point pelletlerde eminim süper olur ilerde detaylı bir video yapmayı düşünüyorum.