Zoraki için 4.5 yada 5.5 mm sorusuna SON

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun zamandır zoraki hp-01 ultra ile ilgili sürekli aynı soruları görüyorum.

Bende bu kararsızlık yüzünden bilenlere çok sordum.

Şuan hp-01-2 ultra 5.5 mm modelini kullanıyorum ve yeni aldım.

İlk işim atak silaha uğramak oldu. 4.5 mm namlu alma imkanım var mı diye sorduğumda; tabiki verebiliriz dediler. 400 tl bir ücret ödeyip 4.5 mm namlu almış oldum.

Şimdi keyfime göre istersem 4.5 mm istersem 5.5 mm kullanabiliyorum:))

Üstelik 5 dakika bile sürmüyor namluyu değiştirmek:))

Belki bu paylaşımın bir faydası olur düşüncesiyle bugün yapmış olduğum alışverişi sizlerle paylaşmak istedim

• hayırlı olsun. kazasız kullanmanızı dilerim. deneyiminizi paylaşırsanız belki biz de bir tane temin ederiz.

diana mod 48/52- 177

• Deneyimimi şu şekilde paylaşayım

Bir kere taşıma çantasına koydum namluyu ve 5.5 mm ile atış yaparken hadi birde 4.5 mm ye geçeyim diyecek kadar basit. 3-4 dakika içerisinde rahatlıkla namluyu değiştirebiliyorum.

Hedef ve menzil ağırlıklı atış için 4.5 mm takıyorum

Tahribat ve güç için 5.5 mm ile devam ediyorum.

Kesinlikle bir tane namlu temin etmenizi tavsiye ederim.

• ilkeralp

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “4.5 mm yada 5.5 mm sorusuna SON” Yeni Başlık: “Zoraki için 4.5 yada 5.5 mm sorusuna SON”.