KingPb-82 Solid

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aydın İnanlı ve Aşkın Aslanın Birlikteliği ile King ve Pb-82 markası birleşmiş olup KingPb-82 adı altında yeni seri solidler çıkarmaya başlamışlar.

Kullananlardan bilgilerini esirgememelerini rica ediyorum.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Hayaksisheytan

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Yeni Bir Solid markası doğuyor.” Yeni Başlık: “KingPb-82 Solid”.
  • Biz de merakla bekliyoruz.

Walther CP 88 6'' £tabanxalı$

Crosman Vigilante 357

Husan Malazgirt 1071 410 Cal;tufey#

Edgun Leshiy 2 Limited Edition 30 Cal

Umarex HDR 50 11 Joule

• Tecrübelerimi Forumda paylaşıyorum video çekip dediğimde muhabbeti kesti Aşkın bey. Şimdilik bu mühimmatları alıp tecrübelerimi paylaşmayı düşünmüyorum. Kullanan tecrübe edinen varsa bizimle paylaşır ise sevinirim.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Official Post

Tecrübelerimi Forumda paylaşıyorum video çekip dediğimde muhabbeti kesti Aşkın bey. Şimdilik bu mühimmatları alıp tecrübelerimi paylaşmayı düşünmüyorum. Kullanan tecrübe edinen varsa bizimle paylaşır ise sevinirim.

sonuçları bekliyoruz :)

agt agtagt