Hatsan flash 101 namlusu çıktı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2 hafta önce aldığım flash 101 qe nin susturucusu dönüyordu, dert etmedim. Bugün atış yaparken şarjör düştü baktım ki namlu öne gitmiş namluyu geri doğru çekince yerine oturdu ancak bir atış yapınca yine yerinden çıktı. Namluyu sıkıştıran bir vida var (normalde çoğu pcp de 2 adet oluyor) onu sıktım ama boşa dönüyor muhtemelen vidanın oturduğu yer plastik olduğu için sıyırma yapmış, bozkurt av ı aradım fabrikaya gönderin dedi. Tavsiyesi olan varsa kıymetli görüşlerinize açığım.

• Bayramda atış yaparız diye hevesle almıştık kursağımda kaldı. En azından bayram çıkana kadar idare etmenin bir yolu var mıdır? Güvenlik riski teşkil eden bir durum mu bu mesela patlama gibi bir ihtimal görüyor musunuz?

• Official Post

Vidalar boşa dönüyorsa blok değişmesi lazım. Sıfır tüfeğin ana bloğunu nasıl yalama yaptırmışlar şaşırdım

agt agtagt

• 2 hafta önce aldığım flash 101 qe nin susturucusu dönüyordu, dert etmedim. Bugün atış yaparken şarjör düştü baktım ki namlu öne gitmiş namluyu geri doğru çekince yerine oturdu ancak bir atış yapınca yine yerinden çıktı. Namluyu sıkıştıran bir vida var (normalde çoğu pcp de 2 adet oluyor) onu sıktım ama boşa dönüyor muhtemelen vidanın oturduğu yer plastik olduğu için sıyırma yapmış, bozkurt av ı aradım fabrikaya gönderin dedi. Tavsiyesi olan varsa kıymetli görüşlerinize açığım.

Kusurunu ilk 1-2 gün içinde görebilse idiniz bozkurt av ı zorlayabilirdiniz bayiden değişim yapma imkanınız olabilirdi gebede tavsiyem bayiyi zorlamanız. Şimdi ise fabrikaya yollamak zorundasınız . Bayram tatilinden sonra yollasanız da 3-4 haftaları bulabilen tamir süresinden sonra elinize ulaşacaktır.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Bozkurt, ilk aradığımda dedi ki; orada bir vida var şarjörün ön kısmında, onu sıkın düzelir nornalde oraya bir yapıştırıcı sıkıyorlar buna az sıkmışlardır dedi. Ben de vidayı sıktım ama boşa dönüyor bir sertleşme filan yok. Vidanın etrafı da çepeçevre plastik çapaktı. Anlamadığım şey şu, bu vidanın girip namluyu tutacak blok neden komple plastik? Silah zaten gelir gelmez bir açtık namlu inanılmaz oynuyor, susturucu boşa dönüyor. Her atıştan sonra namluyu geri çekip öyle sıkıyoruz, böyle olunca da bazen şarjör tutunamayıp takarken sol taraftan aşağı düşüyor ve namluyu yerine oturtunca fazla sıkışıyor haliyle iki şarjör de kırıldı. Normalde yarın da atış yapacaktık vazgeçtip koyduk kutusuna 600 km yolu geri dönüyoruz en azından bayram dönüşü trafiğine kalmayalım diye. Hakikaten hem çok üzgünüm hem de hatsan a bu malzeme kalitesinden dolayı kızgınım. Umarım servis sürecinde sorun çıkarmazlar.