Hatsan Mod 125 ve 135 Sniper Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 135QE Sniper ve Mod 125 Sniper ikisi de Vortex dürbünsüz halde az az kullanılmış temiz buldum ilk tüfek olacak deneyimim yok tercih ne olmalı yada başka tavsiyeniz var mıdır? Protector dampa ayak alsam dürbün ile beraber dürbün sıkıntı yaşar mı Comet ve Hatsanın ayaklarından hangisi alınmalıdır? Forumda genel arama yaptım okudum ama çok güncel bilgi yok deneyim edinmiş güncel bilgi verebilecek çıkar mı?

• Tavsiye etmem

bende 125 vardi, cok agirdi ve hicte rahat degildi atmasi.

Daha hafif dengeli bir tufek aliniz.

Butceniz varsa, Weihrauch dan sasmayin eger yoksa, Kral'in moderlleri gayet guzel.

Durbun olarak 4x32 ve protector yada tek parca ayak tavsiyemdir.

• Mod 135QE Sniper ve Mod 125 Sniper ikisi de Vortex dürbünsüz halde az az kullanılmış temiz buldum ilk tüfek olacak deneyimim yok tercih ne olmalı yada başka tavsiyeniz var mıdır? Protector dampa ayak alsam dürbün ile beraber dürbün sıkıntı yaşar mı Comet ve Hatsanın ayaklarından hangisi alınmalıdır? Forumda genel arama yaptım okudum ama çok güncel bilgi yok deneyim edinmiş güncel bilgi verebilecek çıkar mı?

Merhaba öncelikle iki tüfeğin de magnum tipi ağır tüfekler olduğunu söylemek istiyorum ben sizin yerinizde olsam tercihim kesinlikle mod 135 olurdu. Nedeni mod 125e göre daha isabetli olması ve dahili modaratörü olması. Dampa ayak konusuna gelirsek ben aktif olarak kullanıyorum gayet başarılı ancak dürbün seçiminiz 3.9.32 veya 4.32 olursa daha verimli olur büyük dürbünler çok fazla darbe emiyor! Dampa ayağı monte ederken civataları yalama yapmamaya özen gösterin ben zor buldum yeni civata :) aklınızda başka soru varsa lütfen yazın.