30 AĞUSTOS ANKARA BULUŞMASI-MİNİ FT YARIŞMASI/UZAK MESAFE ATIŞLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar saat belli oldu mu?

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• Buluşma saatini bilmem ama ben 06:33 gibi 1 nolu çamlıkta, doluysa (bazen akşamdan kalanlar olabiliyor) 2 nolu çamlıkta olurum... Öğle sıcağına pek kalmamak lazım... Bu arada ft yaparsak yaylılarda kafadan birinci olurum ;şrofls;. (kimsede yaylı kalmadı nasıl olsa)

• Official Post

Buluşma saatini bilmem ama ben 06:33 gibi 1 nolu çamlıkta, doluysa (bazen akşamdan kalanlar olabiliyor) 2 nolu çamlıkta olurum... Öğle sıcağına pek kalmamak lazım... Bu arada ft yaparsak yaylılarda kafadan birinci olurum ;şrofls;. (kimsede yaylı kalmadı nasıl olsa)

Orada dur şimdi ! Ülkü abi geliyor oraya, elinde 77k ile, seni döver ;şrofls;.

• Ben de gelebilirsem CFX ile en azından kaybeden biri olur müsabakada #hims

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Orada dur şimdi !

Ülkü abi geliyor oraya, elinde 77k ile, seni döver ;şrofls;.

gerçekten mi? çok seviniriz ;d;

Ben de gelebilirsem CFX ile en azından kaybeden biri olur müsabakada #hims

o kadar emin olma ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Buluşmanız 31 Ağustos olsaydı bende gelirdim, Pazar ilinizden geçeceğim ½bay£bay`;

• Kyücel beni unutuyosun. bende hala yaylı takılıyorum. gerçi sana rakip olamam ama en azından yarışmaya heyecan katarım ;box;x ...

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Kyücel beni unutuyosun. bende hala yaylı takılıyorum. gerçi sana rakip olamam ama en azından yarışmaya heyecan katarım ;box;x ...

Gökalp aynı ekipman sende de var, şu buluşmalara sık gelip iyi idman yapsan Kamuran'ı zorlarsın. Ama "uyuyacağım ben" deyip gelmiyorsun ;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Official Post

hayır dır mustafa abi yolculuk konya ya mı?

Evet Kadir, oradanda sorgun a

• Official Post

sorgun :him:s hangi sorgun abi?
    bana 5 kilo metre ileride sorgun beldesi var da ondan soruyom ;kihhik,

Yozgat sorgun değil tabiki, sana sahilden 1 km, Nostalji yapacağım, ;kihhik, baklavacılarda 1978 - 79 da tatil yapmıştım.

• Alıntı

Gökalp aynı ekipman sende de var, şu buluşmalara sık gelip iyi idman yapsan Kamuran'ı zorlarsın. Ama "uyuyacağım ben" deyip gelmiyorsun

Haklısın ne diyeyim u½%; ama bu sezon daha sık aranızda olmaya çalışacam. Fx leri de felaket merak ediyorum bu arada...Valla sizin son 3 haftadır buluşmalarınızı ağzımın suyu aka aka takip ediyorum siteden...Yeni oyuncaklarınızla çok mesut görünüyorsunuz :thumbup:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Arkadaşlar sabahtan gelemem de kaça kadar orada olursunuz? En azından bi iki saat katıliim istiyorum ama müsabakaya da ortadan dalmak olmaz :(

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• ben en az 2ye kadar orada olurum.

.

ankarateam.png

• O zaman ben de alarm kurup öğleden önce gelmeye çalışiim : ))

• 1 kilometremi :him:s
    baklavacılar bildiğim kadarı ile kapalı abi,yanlız vaktin olursa uğra bana abi bir çayı iç yemeğimi ye memnun olurum :)
    sorgun yolundan side ye giderken,side yol kavşağına geldinmi,direk yolun karşısına geçiyorsun abi,ondan sonra 2 ci ışıklarda lambanın hemen yanında köşem market var yolun solunda, burası bizim,side yol kavşağından tam 5 kilometre abi kumköy bulunduğum bölge,
    cep 0537 331 47 81
    bende uğraya bilirim abi,haftanın 3 günü ordan geçip manavgat ırmağına balığa gidiyorum :)
    bu gün birşey tutamadım o ayrı konu ;şrofls;.
    çorbaya su katdığım için özür diliyorum ankara ekibinden u½%;
    bu tarafa yolun düşen herkesi beklerim :)

• Official Post

Tevekkeli, telefonları çalışmıyor, web siteleri kapalı, Arayacağım seni, uğrarım :thumbdown:

• Buluşmanız 31 Ağustos olsaydı bende gelirdim, Pazar ilinizden geçeceğim ½bay£bay`;

Mustafa bey
    Uğrarsanız 31 ağustos pazar günüde sizin için buluşuruz.sizi Ankarada ağırlamaktan mutlu oluruz.Gsm den Beni arayabilirsiniz.organize oluruz.

A Takımı Üyesi

• Buluşma saatini bilmem ama ben 06:33 gibi 1 nolu çamlıkta, doluysa (bazen akşamdan kalanlar olabiliyor) 2 nolu çamlıkta olurum... Öğle sıcağına pek kalmamak lazım... Bu arada ft yaparsak yaylılarda kafadan birinci olurum ;şrofls;. (kimsede yaylı kalmadı nasıl olsa)

Patriotu Kılıfından cıkarayım bende... ;şrofls;. Lazım olacak gibi... ;kihhik, Sincaplar ondan korkuyor.. :D

A Takımı Üyesi