YENİ BIÇAĞIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 7 eylülde memlekete gidicem hava alanında emanet yerine bırakabilirsin dediler diana 54 içinde polis faturayı getirirsin kaydını yaparız demişti 2000 adet crosman hollowpoint ve bir kutuda promagnumum hazır. :thumbup:

aman hocam yapma soyunu tüketecen tavşanların :) şaka biyana bayabi hazırlanmışsın inşallah umduğun gibi bi tatil geçirisin şimdiden rastgele.

• bu bıçakların satışında sıkıntı yok sıkıntı taşınmasında , malum bizim birbirini tutmayan prosedürlerimiz bitmek bilmiyor.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• 6136 uzmanı.. ;şrofls;.;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• 6136 uzmanı.. ;şrofls;. ;şrofls;.

kuyruk acım var ordan biliyom ;lol; gitti 8000$

AA S410 5,5

• sadece 1 adet ;(

AA S410 5,5

• 8000$ lık silahı merak ettim özel yapım altın kaplama tabancamı komple altından hançermi?

• silah 9mm glock 19c silahın şimdiki fiyatı o kadar değil, ama ben 2004 yılında aldığımda Türkiyede yoktu, yanında 2 adet 15 lik, 2adet 32 lik şarjör, taşıma kılıfı,lazer point, reddot ve dipçiğiyle 8000$ almıştım. komple orjinal takım halindeydi :S

Konu iyice dağıldı , kusura bakmayın.

AA S410 5,5

• silah ruhsatsızmıydı.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• ırakta 100 dolar türkiyeye girince katırcılar. sırtcılar yada pkk kanalılya fiyatı 5 katına çıkıp 400 500 dolar oluyo fiyat batıya yaklaştıkca katlanarak artıyor bende birkaç kez sormuştum fiyatını 2000 dolarla 5ooo dolar arası demişdiler. bende ohaaa demişdim tabiki almadım zaten pek matah bir silahda değil onun yerine aynı özellikleri taşıyan sarsılmaın cm9 unu almayı düşünüyorum. yalnızca 1000 avro.

hamdım piştim yandım oldum.

• hayır silah ruhsatsız değildi, bulundurma ruhsatlıydı. Ruhsatsız olsa kaldırıp atardım , yakalatmazdım bile :S

Silahı yurt dışında görev yapmış bi bürokrattan almıştım, zaten yurt içinde ruhsatlı satılanların birçoğunda benim silahımda olan aksesuarların hiçbiri yok. kaçak gelenlerde sadece silah ve şarjör olarak geliyor.

AA S410 5,5

• American Eagle

güzel bıçak ama malesef taşınması yasak, yakalandığı takdirde kıl bi polise denk gelirse 6136 ya muhalefetten 12 ay cezası var.

Markası nedir bu bıçağın acaba ?

Gençay Güneş

25-06-1989

...İSABETLİ ATIŞLAR... ;tufey#

• Satıcı bunu taşımanın yasal olduğunu söyledi acaba doğrumu.

Son derece yanlış, TR'de meskun mahallerde artık Tırnak Makası'nın üzerindeki bıçaklar bile yasak... Yakalandığında herhangi bir suça karışmamışsa 300 TL ve bıçak gider... Suç unsuru ise Allah yardımcın olsun olur...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yanında döner bıçağıyla dolaşıyor adam, sorduklarında da "dönerciyim, bileyciden geliyorum"

Yanına bir polis veriyorlar şimdi, yürü dükkana diyorlar, eğer gerçekten dönerciyse uygun şekilde taşımamaktan dolayı 100 TL, değilse...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Son derece yanlış, TR'de meskun mahallerde artık Tırnak Makası'nın üzerindeki bıçaklar bile yasak... Yakalandığında herhangi bir suça karışmamışsa 300 TL ve bıçak gider... Suç unsuru ise Allah yardımcın olsun olur...

Sevgiler,

Cebimde 5 cm bıçağa sahip katlanabilir çakı taşısam, bunu polis yakalarsa 300 lira cezası mı var?
    Arabada yakalanırsa aynı şekilde cezası mı var?

• Eğer bıçak oluklu değilse ve çift tarafı açık değilse sorun yok. Birde bıçağın kılıfının olması önemli. Üzerinizde bıçakla yakalanırsanız ve bu kriterlerde değilse sakın bıçağı vermeyin; polisle birlikte karakola gidin ve en kötü tutanak tutturun. Karakolda muhtemelen bıçağınızla birlikte sizi serbest bırakırlar. Arabada da bıçak gezdirmenin herhangi bir sıkıntısı yok, olsaydı şimdiye kadar ben duman olurdum. ;şrofls;.

• yusuf taaaa artvine gideceğine buraya gel.çiftlik evim airguncuları bekliyorum

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png