Solid için pcp önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi forumlar bütçem 15-20 bin arası....sıfır bir pcp olmak kaydıyla modlamadan 25-35 grain arası solidi isabetli atabilecek bir pcp arayışındayım ne kadar arasamda forumlar ve youtube videolarında bulamadım kafama göre bir pcp.

Önerisi olabilecek hobidaşlarımız yardımcı olursa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

• Beni gördüğüm kadarıyla bigmax x tavsiye ediliyor

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Beni gördüğüm kadarıyla bigmax x tavsiye ediliyor

teşekkürler değerli yorumunuz için araştırma yaptım bigmax x hakkında ancak aşırı ağır bir tüfek hava tüketimide tüpüne göre çok fazla youtubeden izlediğim kadarıyla.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tofita64 ().

• Sizdeki bütçe ile zor FX tarzı bişey almanız lazım ama onların fiyatıda yüksek güçlü tüfek çok hava sarfiyatı demek genelde bazı şeylerden feragat etmeniz lazım

• Sizdeki bütçe ile zor FX tarzı bişey almanız lazım ama onların fiyatıda yüksek güçlü tüfek çok hava sarfiyatı demek genelde bazı şeylerden feragat etmeniz lazım

maalesef hocam bende o yönde düşünüyordum zaten ama belki vardır diye bir konu açayım dedim görünen o ki fx ten başka çaremiz yok yerli malzemeler ve performansları ortada fx namlu takıp ağır modlama yapılırsa anca fx kalitesine biraz yaklaşıyorlar.

• Hatsan Hercül var oda ağır muhtemlen big max dan de ağırdır.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Hatsan Hercül var oda ağır muhtemlen big max dan de ağırdır.

alınacak en son tüfek bana göre daha kötüsü yok gözümde 4-5 kez kullanmıştım. sanırım bütçeme göre bulmam mümkün değil solid için minimum 35-40 bandına çıkmak gerek