DAMPA AYAK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hafif dürbünler tek parça ayak ile kaymaz, ama dürbününüzün mercekleri kısa süre sonra dağılır - patlar, Dampa kullanmakta amaç sadece kayma sorunu değil, asıl sorun dürbün parçalanması, yani önce, dampa dürbünü korur, sonra kaymayı engeller.

demekki bir tane dampa almak şart oldu. :huh: bir de bu sigara içen adam suratını silelim. kötü örnek oluyor

• demekki bir tane dampa almak şart oldu. :huh: bir de bu sigara içen adam suratını silelim. kötü örnek oluyor

Dampa şart hatsan torpedo 150 TH + dampa ayak alcam yakın bır zamanda param bırıkır bırıkmez ;avci;

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• eğer dürbün takıcam diyorsanız mutlaka dampa ayak şart tek parça ayakla dürbüne yazık edersiniz

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• ben de yatagundakı dampadan almak ıstyorum ancak 30mm bogaz caplı durbun ıcın uretılenlerden yok. 25 lık alsak 30 luk durbune uyar mı acaba bunu merak edıyorum???

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• Official Post

ben de yatagundakı dampadan almak ıstyorum ancak 30mm bogaz caplı durbun ıcın uretılenlerden yok. 25 lık alsak 30 luk durbune uyar mı acaba bunu merak edıyorum???

Uymaz,

• Az önce hatsan mod 125 sipariş verdim 3-9x32 dürbün ile beraber gelecek. yeni versiyonda tırtırlı dürbün kızağıda var ama yinede dampa ayak kullanmamız gerekirmi? yada alacagımız dampa ayak bu kızagın üstüne olur mu? ;tufey#

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;

• Az önce hatsan mod 125 sipariş verdim 3-9x32 dürbün ile beraber gelecek. yeni versiyonda tırtırlı dürbün kızağıda var ama yinede dampa ayak kullanmamız gerekirmi? yada alacagımız dampa ayak bu kızagın üstüne olur mu? ;tufey#

dampasız dürbün kullanmanızı tavsiye etmem. 500 atış sonunda dürbünden şıkırtılar duyabilirsiniz. ;kihhik,

• boşunamı demişler ucuz etin yahnisi olmaz diye :=)

2 seceneğin var ya dürbün kullanmıyaca gez göz takılacan

yada dampa ))

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• yataguna teşekkürler.

dampa bugün geldi. çok güzel bir ambalaj yapılmış içinde iki adet alyan anahtar birde kaliteli bir yatagun şapkası var. buradan teşekkürlerimi iletirim.

kumpasla önce 20 atış sonrası kızakta kayma olup olmadığını sonrada grupta ayar kaçması olup olmadını bu gece bodrumda test edip sonuçlarına bakacağım. diana 460 katırını bakalım dizginleyebilecekmi ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Yapma mustafa abi katır filan. Leydi Diana o.
    Hem güzel tepmesi var.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• evet arkadaşlar 30 atış 10 metre nerdeyse tek delik. en ufak bir kayma vs.. yok. elinize sağlık yatagun.

hele dürbün yataklarının sıktıkca açılarak sıkması inceliğide iyi düşünülmüş.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• arkadaşlar ben de Webley-patriot 5.5mm 1.nesil için ;

yatagun dampa ve dürbün olarak da tasco 3-9*40 düşünüyorum.

sizce uyumlu olur mu bu üçleme? sizin önereceğiniz dürbün var mı başka?

tavsiyelerinizi bekliyorum.

• ingilizler ne demiş ucuz mal alacak kadar zengin değilim ama artık pek kalite farkı kalmadı piyasada neredeyse hepsi kaliteli sen seçimini yapacaksın