Amazonda en düşük puana sahip havalı tüfekler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Slm arkadaşlar youtube da gezerken bir video gördüm. çocuk en düşük puana sahip tüfekleri aldım diyor iki side hatsan marka ve sesi çok çıkardığından yandan hava kaçırdığından bahsediyor. isabetide iyi değil diyor. ingilizce bilenleriniz varsa izleyebilir yorumlarınızı bekliyorum. bende geçen jet 2 aldım malzeme kalitesi çok kötü geldi bana, kral tüfek kullandıktan sonra hatsan çok basit geldi. diyeceklerim bukadar

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

kral puncher mega s

niksan elf s

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mehmet_cemil ().

• mehmet_cemil

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Amazonda en düşük puana sahip havalı tüfek” Yeni Başlık: “Amazonda en düşük puana sahip havalı tüfekler”.
  • Bence haksız bir video olmuş. Adam yaylı tüfek kullanıyor çok titreşiyor diye kızmaya başlıyor, ee bir zahmet titresin yaylı çünkü. Pcp’yi kötü pelletlerle deneyip isabet testi yapıyor. Kötü puanlar Amazon’da kaç tane sattığı belli olmayan satıcalara yapılan puanlar. Airprymaid, AirgunDepot gibi sitelere bakmak gerekir bence. Tipik parası fazla gelmiş ünlü olmaya çalışan beyaz amerikan genci.

• Bence haksız bir video olmuş. Adam yaylı tüfek kullanıyor çok titreşiyor diye kızmaya başlıyor, ee bir zahmet titresin yaylı çünkü. Pcp’yi kötü pelletlerle deneyip isabet testi yapıyor. Kötü puanlar Amazon’da kaç tane sattığı belli olmayan satıcalara yapılan puanlar. Airprymaid, AirgunDepot gibi sitelere bakmak gerekir bence. Tipik parası fazla gelmiş ünlü olmaya çalışan beyaz amerikan genci.

amazonun sitesindeki en düşük puana sahip tüfeği aldım diyor ayrıca o çocuk yüzlerce pcp denemiş birisi pellet konusunda hariç yandan hava verdiğinden de bahsediyor

kral puncher mega s

niksan elf s