2+1 yasağı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamünaleyküm arkadaşlar geçen gün bir videoda av tüfekleri için olan 2 +1 yasağının kalktığını söyleyen bir fenomen var ismi tolga bahar ya ben yanlış anladım yada başka bir şeyden bahsetti carbina kit tanınıttığı videoda kısa bir cümle ile söyledi yorumlar kısmında sordum ama görmedi mesajı .

Aramızda 2+1 yasağı hakkında güncel bir bilgiye sahip olan var mı .?

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Ben de YouTube da yeni video izledim arka arkaya avda 5 atış yaptılar dikkatimi çekti 2 farklı videoda denk geldi biri ördek biri domuz avıydı. Bunların yükledikleri videoda 5 atış yapmaları normal değildi acaba göz ardı edilir düşüncesiyle mi yüklediler; yoksa yasak mı kalktı benim kafamda soru işareti kaldı.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Eğer kalktıysa süper olur 15 günlüğüne memlekete gitmiştim dağ bayır dolaştım maksadım av değildi ama kendi güvenliğim için veya atış yaparım hesabı hatsan df 12 tüfeğimide aldım yanıma zaten tüfek siz gezilmez artık şarjör de 2 adet olması bile beni baya ürküttü sebebi memlekette avcı kalmayınca domuz ve ayı ve kurt çakal sayısı çok artmış yani karşıma bir ayı çıksa 2 fişekle nasıl korunacağım .?

Korkuyorsan Yaban hayatın yaşam alanına girme diyen çıkabilir gezdiğim yerler dededen babadan kalma tarlalar yani bize ait 😅

• Memleket neresi bilmiyorum da bazı bölgelerde hiç sıkı kontrol yapılmıyor hatta hiç kontrol yapılmıyor. Her ücra köşeyi kontrol edemezler zaten. Ben bi ara çoban köpekleri ile ilgili videolara daldım YouTube kurt köpek vs videolarda bakıyorum insan zor gidiyor oralarda ne denetimi olsun?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Kastamonu abana gittiğim bölgede denetim zor ama bellide olmaz .

Ama saçma olan takozu sökmek 20 saniye yani kimseyi engelleyemezsin ozaman neden yasak yapıyor sunki