Hatsan hercules hız artırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Biliyorsunuzdur ki hatsan yeni tüfek çıkardı hercules bully long 76 namlu olan modeli ben bu tüfeği satın alsam fabrikada modlayabilirmiyiz olabilirse 60 grain mermiyi 1500 fps te atmak için çok uğraşırmıyız cevaplarınızı bekliyorum

• Pcp sever 26 Mayıs 2024 10:23

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Havalı tüfek hız artırma” Yeni Başlık: “Hatsan hercules hız artırma”.
    • YENİ
    • Resmi Gönderi

60 graini 1500 ile atarsanız ne olur biliyor musunuz 😊 kullandığımız tüfekler ses altı hızlarda düzgün isabet verir. 60 da olsa 100 de olsa hızı Max 1200 lerde tutmak lazım ki buda aşırı yüksektir. Yıllardır özel valfle kullandığım 6.35 tüfeğini 75 grain de yaklaşık 1300 FPS lere kadar çıkardım. Sonic patlama oluyor ve solid hava da deliriyor takla atarak gidiyor. En iyi isabeti ,960 lerde buldum. Ses üzeri mermilerin ucunun sivri olması ve aerodinamigi ona uygun olması önerilir

• YENİ
    • Resmi Gönderi

Cemal ustamında söylediği gibi havalı tüfek mühimmatları yüksek hız sevmez, ayrıca bu hızlarda atış sayınız çok fazla düşeceği için zevk alamazsınız, tüfeği tüpe değil kompresöre bağlamak gerekir 😄

Rifle - Pistol

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px4 / .22
    Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177
    Weihrauch HW 57 / .177

Hatsan Mod 25 Supertact / .177

Gamo CF 30 / .177

Corsman Vigilante Co2 / .177

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP
    T-Eagle EOS 6-24x50 AOE HK