Fx Tüfekler ve Yeni Modelleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam,

Bir kaç sorum olacak yanlış anlaşılmaz umarım;

1. Yeni Model Fx ler Gelecekmi ? ( gelecekse modelleri nelerdir ? )

2. Benim gibi orta sınıf maaş alan birisi için PCP tüfek fiyatları oldukça yüksek ve alim şartlarıda zor. Fx Modellerinde Fiyat indirimine gidilecekmi ayrıca peşin fiyatına 12 taksit seceneğini düşünüyormusun ?

3. Sadece tüfek almakla bitse iş eyw diyecemde bunun pompası var dürbünü var namlu tutucu var mermisi var yani son kullanıcıyı bu konuda biraz daha fazla düşünme şansınız varmı ?

Umarım yanlış anlaşılmam tek amacım Gladiator sahibi olmak :him:s

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

Estağfurullah, yanlış anlaşılacak bir durum söz konusu değil,

• Yeni model FX ler şimdilik gelmeyecek,
    • Fiyat indirimi maalesef söz konusu olmadığı gibi, şayet satışlarda başarı sağlanamaz ise bayilik sistemine geçilecek ve bu durumda fiyatlar % 30 yukarı çıkabilecek, çünkü biz doğrudan yaptığımız ithalatlarda aracısız sizlere bu ürünleri sunuyoruz, Daha öncede söylediğim bir hatırlatmayı yapmak isterim " HW100 Fabrika fiyatı ile T12 fabrika fiyatları aynı, lütfen perakende fiyatlarını bir kıyaslayın" bu hafta içinde kredi kartı ile ödeme faal hale gelecek ama peşin fiyatına 12 taksit yapacak kadar kar marnjımızın olmadığınıda ayrıca belirtmiş olayım, Eskiler çok iyi bilir, bu çeşitlilik daha 6 ay öncesine kadar hayal idi. . .
    • Bu konuda zaten oldukça düşünceli yaklaşımlar yaptığımıza inanıyoruz, Daha önce yurda ithal edilen AA pellet ile FX pellet her ikiside JSB marka ve aynı pellettir ve AA ların toptan satıldığı Euro fiyatına biz perakende satıyoruz, bunu bir örnekleme olsun diye belirtiyorum.
  • Fx Gladiator için 12 ay taksitli aliş yaparsak toplamda ödememiz gereken rakam ne oluyor abi ?

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Official Post

Fx Gladiator için 12 ay taksitli aliş yaparsak toplamda ödememiz gereken rakam ne oluyor abi ?

Şu anda bu konuda net cevap veremeyeceğim, ama bankanın uyguladığı miktar üzerine biz bir ilave yapmayacağımızdan emin olabilirsiniz. :)

• Estağfurullah, yanlış anlaşılacak bir durum söz konusu değil,

• Yeni model FX ler şimdilik gelmeyecek,
    • Fiyat indirimi maalesef söz konusu olmadığı gibi, şayet satışlarda başarı sağlanamaz ise bayilik sistemine geçilecek ve bu durumda fiyatlar % 30 yukarı çıkabilecek, çünkü biz doğrudan yaptığımız ithalatlarda aracısız sizlere bu ürünleri sunuyoruz, Daha öncede söylediğim bir hatırlatmayı yapmak isterim " HW100 Fabrika fiyatı ile T12 fabrika fiyatları aynı, lütfen perakende fiyatlarını bir kıyaslayın" bu hafta içinde kredi kartı ile ödeme faal hale gelecek ama peşin fiyatına 12 taksit yapacak kadar kar marnjımızın olmadığınıda ayrıca belirtmiş olayım, Eskiler çok iyi bilir, bu çeşitlilik daha 6 ay öncesine kadar hayal idi. . .
    • Bu konuda zaten oldukça düşünceli yaklaşımlar yaptığımıza inanıyoruz, Daha önce yurda ithal edilen AA pellet ile FX pellet her ikiside JSB marka ve aynı pellettir ve AA ların toptan satıldığı Euro fiyatına biz perakende satıyoruz, bunu bir örnekleme olsun diye belirtiyorum.

Mustafa bey ben bir kaç aksesuar almak isityorum(dampa ayarlı ayak vs) ama kredi kartım yok posta havelesi vb. şekilde ödeme nasıl oluyor nasıl haberleşiyoruz. mesela ben yatagun dampa almak istesem ne yapmalıyım.üye olmam şartmı size pm yoluyla şu hesabınıza yatırdım parayı şu adrese korgo edermisiniz lütfen desem olurmu ?
    aydınlatırsanız sevinirim. ;tese;kkur
    saygılarımla

• Official Post

Mustafa bey ben bir kaç aksesuar almak isityorum(dampa ayarlı ayak vs) ama kredi kartım yok posta havelesi vb. şekilde ödeme nasıl oluyor nasıl haberleşiyoruz. mesela ben yatagun dampa almak istesem ne yapmalıyım.üye olmam şartmı size pm yoluyla şu hesabınıza yatırdım parayı şu adrese korgo edermisiniz lütfen desem olurmu ?
    aydınlatırsanız sevinirim. ;tese;kkur
    saygılarımla

Abdullah bey tabiki posta çeki hesabımız var ve bunu web sitesine üye olmanız ve ürünleri sepete atarak, ödeme kısmında Posta çeki tercihini yaparsanız, orada göreceğiniz hesap numaramıza posta ile havale yapabilirsiniz, Siteye üye olmanız halinde, AirGunTürk üyesi olmanız sayesinde ayrıca indirinde almış olacaksınız.
    Ama dampa ürünü henüz stoklara girmedik, bu hafta gireceğiz.