İstediğim dürbünü buldum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yazık yaa.yapmayın böyle şeyler.ne gerek var ki?düzeldi mi sanki şimdi?

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Grupman iyi gozukuyor kac metreden yaptiniz ;şrofls;.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

O zaman buna yüksekliği ayarlanabilen tek parça ayak diyeceğiz... Doğrumudur?

Evet doğru

• Tecrübeli kişilerden yardım alacağım...
    Olmazsa 16x taskolara mı yönelsek.Ben biraz daha bekliyeyim.
    Ama hala önerilerinizi bekliyorum.

• Engin bu dürbün sana ne kadara malolacak?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Amerika'dan dışarıya dürbün ihracı yasak, hatta ülke içinde adrese de yollamıyorlar, customer pickup (mağazadan alma) istiyorlar, ayrıca nakit ödeme de yok, yabancı kredi kartı kabul etmiyorlar. Sana kolay gelsin diyorum bu durumda.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Valla ben geçen hafta siparişimi verdim Bushnell Elite 4200 6-24x50 tactical mildot inşallah sıkıntı yaşamadan gelir, yoksa dünyanın parası çöpe gidecek.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• En kötü emniyetten yazı alır biraz uğraşırsın :) Vali, patlayıcı büro amirliği , içişleri bakanı imzalı güzel bir ithalat belgen olur. İthalatçı olarak kayıtlara geçersin. Biraz konşimento parası biraz TSE 'den uygunluk yazısı falan yuvarlanır gidersin.

1 Müsibet 1000 Nasihatten iyidir #hims

İnşallah takılmaz ama ısmarlamadan bir sorsaydın bize. Şimdi ramazan , bayram öncesi olduğundan gümrük 300 euro'ya kadar karışmıyor... ammaa üzerinde Rifle Scope yazıyorsa ve Fed-EX , gibi özel bir firma ile geliyorsa yakında gümrükte malınız var yazısını alırsın.

İşte o zaman dürbüne nasıl kıydın derken ne zorluklarla geldiğini anlarsın. O kadar kolay olsaydı ben şu anda 10-50x60 Nikko Diamond Sportsman'i almış olurdum.

Haa ben T35 i nasıl aldım, 5 günde geldi elime, pazarlık ettim, ikinci el spor aksesuarı yazdırdım, değerini 40 pound yazdırdım... okuyup üfledim , ramazanda sipariş verdim ... normal postayla istedim vs.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yakında Serdar'dan Bushnell Elite dürbün üzerine grupman çalışması da görürüz. ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Evet artık işin cinlik kısımlarını mutlak öğrenmek gerekli bence bu konu için.
    Forumda belkide en çok dürbünü takılanlardan biriyimdir.En son bir tane BSA heba oldu :( . Daha önce gelenlerde kutu üstüne ''lantern'' yeni el feneri yazdırdım geliyordu.AMa bu kez nasıl olduysa kutu üstünde night vision yazırdu ondan dolayı alamadık.
    Çok komık seyler istediler ithalat izni için.Mesela,dürbünün aynısın numunesınden bır tane istediler,bende ''elimde zaten olsa getirtmezdim'' dedim

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56