RİZE'DEN ARKADAŞLAR VAR MI?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Burası yeri mi tak olarak bilmiyorum ancak Rize'den arkadaşlar varsa birlikte hem deneyimlerin paylaşılması hem de hafta sonu atış yapılması için güzel ortamlar oluşturulabilir.

Rize'li olup da ilgilenen arkadaş varsa ya buraya cevap yazsın ya da bana p.m. ile ulaşsın.Rize kadar arazinin bol ve doğanın güzel olduğu kaç yer var ülkemizde?Rizeli arkadaşlar varsa bu şartları değerlendirelim.Gerçi önümüz kış ama azmin elinden de birşey kurtulmaz değil mi :thumbup:

NOT : Mesajı kaydederken karşıma çıkan şu TEAM işi de ne oluyor?İlla da team olması mı lazım?Yoksa benim bilmediğim ama forumda olan bir KARADENİZ TEAM var mı ???

• konu acarken ÖN EK kısmında KaradenizTeam ve bir kac team var ordan sectin sanırım. Ben trabzondayım 1 saat var arada tüfeğimi alınca 2-3 ayda bir belki toplanabiliriz maksat yeşillik olsun :D

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Sen ne alacaksın hocam?Olmadı ben de Trabzon'a gelebilirim kılıfı koluma takıp. :) Akrabalar Beşirli'de oturuyor ;tacli# Trabzon'da güzel yer nereleri var atış için?Keşke KTÜ ana kampüs içinde atış yaptırsalar ;şrofls;.

• hocam gidecez macka ya dogru heryer atış yeri orda :) ben oralarda arazi keşifi yapip uzak mesafe atiş mekanlarını tespit edecem belirli zamanlarda gidicem. hele bi alalim tüfeğimizi malzememizi haberleşiriz bi gün gideriz mangal yapariz atiş yapariz. yapariz da yapariz :)

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• hadı bakalım benımle 3 olduk beklıyoruz bu cıvarda olan herkesı

STRIKKER WORTEX

• bence yol yapmayı ıstemedıgımız zaman ınerız denız kıyısına herkes musaıt olursada vururuz daglara kendımızı bız bu hevesle domuza falanda atarız gıbı gelıyo sonrada tabana kuvvet ;şrofls;.

STRIKKER WORTEX

• benimle de 4 oldu bende kalkınmadayım. tüfeği getireyim bende böyle bişi olacaksa

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• herkese merhaba bende trabzondayım bayramdan sonra buluşma plaı olursa seve seve katılırım

• trabzondan baya kişi varmiş. tüfeği alinca bol bol bulusma yapalim ozaman :)

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• valla siz bulusun ozaman :D ben henüz tüfek almadım 2 model bekliyorum bakalım uygun olacaklarmı yoksa yine tüfeksiz takılacaz...

fevzi usta dediğin köfteciden bahsediyorsan nihat usta cemil usta körfez akcaabat köfte salonları var meşhur kasdettiğin bu muydu :D

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot