Long-Shot Microlevel ürünleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Harika bi şey yaa :) Ben her seferinde kafayı yiyorum yamuk tutuyorum diye :(

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• bence gereksiz bir parça herşey hazır olunca kendimizi geliştiremeyiz biraz uğraşmakta fayda var gibime geliyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Ama dürbünü takarken de sağa ya da sola yatık takma riski var az da olsa. Dürbünün üzerinde olursa bundan kaynaklanan sorunların da önüne geçilmiş olur.

Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod

• Aşırı paranoyak bir insan olarak asla emin olamam ben ;şrofls;.

• Dürbün montajında reticle düzeçleme bence çok önemli, o nedenle bu ekipmanlar çok faydalı olacaktır , her ne kadar bu ekipmanlar çok profesyonel ve benim için abartı olsa da, bende bu tip bir dürbün ve tüfek eksen düzeçlemesi yapmayı düşünüyorum

Dürbün montaj kanalı üstüne yerleştirilen su terazisi mantığındaki bir su baloncuğu ile önce tüfekte gerekli düzeçlemeyi yaparak bir bench rest e tüfeği sabitleyerek ardından da dürbünü üstüne takıp, eksenlerinin kaçıklığından şüphe olmayan crosshair çizilmiş bir hedefe (mesela laser boresighter lar içinden çıkan baloncuklu reticle leverer kartonlar) doğrultulup, dürbün reticle ının çakıştırılması suretiyle hem tüfeğin hem dürbünün kusursuz düzeçlenmesini deneyeceğim.

Bunun için http://www.airgunbuyer.com/Sho…ubCat=Misc.%20Accessories adresindeki Universal Bubble Spirit Level aparatı gibi bir aparatı kendim yapmayı düşünüyorum.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Bu da kabaca o işi görebilir ama bu elektronik cihaz dürbünden gözünü ayırmadan tüfeği düz tuttuğunu anlamanı sağlıyor. Gözümü hedeften ayırıp acaba eğri mi tutuyorum diye baktıktan sonra çok da anlamı kalmıyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• dürbünün içine dürbünün yarısı kadar su doldursak bence daha kolay nişan alırız. tam böyle artıya kadar su olacak.

• dürbünün içine dürbünün yarısı kadar su doldursak bence daha kolay nişan alırız. tam böyle artıya kadar su olacak.

hep yatay bir düzlemde atış yaparsak olur belkide? aşağı yada yukarı nişan alınca ne olacak?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

Mahmut catlattin beni kardesim ya .Sen bi mezun olsan neler neler icadedicende degerini bilen yok.Merak etme zihni sinirle tanistiricam seni. ;rofl.;;lol;;kihhik,#hims;şrofls;.:him:s

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• hep yatay bir düzlemde atış yaparsak olur belkide? aşağı yada yukarı nişan alınca ne olacak?

güzel soru
    o soru benim de aklıma gelmişti
    cevabını bulana bir milyon veriyorum

• Çok basit dürbünü buzluğa koyup dondururuz suyu :) aliim milyonumu ;şrofls;.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Gerçi şimdi jeton tekrardan düştü, dondurunca da fonksiyonunu kaybeder. O yüzden 1 ytl lik grubu almayayım ben :)

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Bence dürbün tüfeğe takıldıktan sonra birkere eksen düzeçlemesi yapılıp sıfırlanırsa yeterli olur, hedefe atarken de düz mü tutuyorum biraz eğik mi tutuyorum düşüncesi benim için çok önemli değil, önemli olan ilk montaj ve sıfırlamada hiç ekzantriklik olmasın, sonra birkere bu şekilde düzgün bir sıfırlama elde edildiğinde tüfeğin sahada kullanımı esnasında beim için hiçbir sorun olmaz, zaten omuz ve yanak dayaması sonucunda az hatalı bir hedef doğrultması elde ediliyor, oluşan ufak sağa sola yatırmalar da dürbün içinden bakıldığında reticle ın göz kararı seviyelenmesi ile gideriliyor, atış için yeterli.

Dediğim gibi bana göre sadece ilk montaj ve sıfırlama prosedürü için eksen düzeçlmesi lazım sonrasında yapılacak atışlarda bence gerek yok

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png