yeni yaylı markaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İkinci aşama mesafesi ayarlanabilen iki aşamalı tetiğe sahipmiş.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bu süper oldu işte sağol kardeş,sabreden devriş muradına ermiş,zamanında kral magnum parası ödemiş ama almak istediğim ürün ellerinde olmayınca vaz geçmiş idim,gün bu gün ;avci; ,gamo kundak da acayip hoşuma gitti desem yeri vallahi,ama sanırım o yok burda,neyse ahşap kundak sıparişi vereyim ben yarın,tabii geldiyse,dün yoktu,ve sanırım tüfekle beraber 3.9x40 paralax özellikli dürbün var,bu arada paralax dürbün ile tanışmış olurum ;tacli#

• Tum olumsuz yorumlariniza karsilik banada HUGLU cok daha iyi gibi geldi.!
    Hemde coookkkkkkk daha iyi gibi !

Neden acaba?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Tum olumsuz yorumlariniza karsilik banada HUGLU cok daha iyi gibi geldi.!
    Hemde coookkkkkkk daha iyi gibi !

Neden acaba?

Ben 4 hafta önceki anadolu - akdeniz seyahatimde huğluya uğradım ve bu star huğlu havalı tüfeği göremesemde, silahın piston keçesini gördüm, ne alaka diyeceksiniz, keçeyi yapmak için orijinal gamo keçesini selçuk üniversitesine götürüp inceletmişler ve üniversite bu keçe olmaz, kalitesi yeterli değil, olması gereken kalite spektleri şu demiş, (gerçektende gamoların keçeleri aşırı sert ve kalitesiz, bu konuda maccarinin ve diana keçeleri bence çok başarılı) ve adamın cebinde tesadüfen 1 tane varmış, (gece yarısı idi ve silahı göremedim) aldım ve hemen inceledim mükemmel kalitede malzeme seçimi ve imalatı, hatta keçe bende kalabilirmi dedim, lafımı olur cevabı ile getirdim yanımda,

Anlatmak istediğim "mentalite" yaklaşım, üretime bakış açıları, Bu arada belirtmek isterim, Star Huğlu markası bizim bildiğimiz Huğlu kooperatifi değil, bu Huğlu kasabasında özel bir girişimcinin markası ve ürettikleri ateşl silahlarla son derece başarılı, takdire şayan üretimler gerçekleştiren ve satan bir firma.Buradan kendilerine başarılar diliyorum, 6 saat boyunca üretim ve tasarımdan 5 arkadaşa bilgi deneyim ve tecrübe ve fikirlerimi aktardım.

• Mustafa bey star huğlunun keçesi kaç mm acaba bu keçe gamo larda kullanılabilirmi.

Selemlar .

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Official Post

Mustafa bey star huğlunun keçesi kaç mm acaba bu keçe gamo larda kullanılabilirmi.

Selemlar .

Kesinlikle kullanılabilir, orijinal Gamo keçesinden 0,2mm daha geniş, bu da 200 - 300 atış sonrasında keçenin mükemmel çalışmasını sağlar, stoklarında kalmamış, yeni parti üretildiğinde YataGun da, diğer tüm silahlarda olacağı gibi satışı yapılacak.

• vursanın daha doğrusu stoeger x20 daha yakışıklı temiz kundak görünümü ile gözümü boyadı,her 2 tüfeğin resimlerini yan yana koyunca gözüm stoegere kayıyor vallahi ;tacli# star huğlu nun gücü zayıf geldi,acaba kaç grain pellet ile ölçüm yaptılar?stoeger firması 2 ölçüm vermiş,hafif pellet ile 1200 fb/s,normal pellet ile 1000 fb/s deniliyor,hakikaten doğru ise bu her 2 firmanın ölçümleri,bana göre dış görünüm ve güç olarakdan stoeger x20 2 0 önde ;tacli#
    diğer aksamlarını her 2 tüfeğide yan yana koyup incelemeyince bilinmez,yanlız benim duyduğum söylemlere göre bizim yerli firmaları nın bazıları ekonomik sıkıntı içersindeymiş,kapanma ihtimali bile var diyorlar,örneğin üzümlü firması,2 firma daha duymuşdum ama hatırlıyamıyorum :him:s

• sideprensi haklı valla... BU vursanın tüfekleri ithal tüfekmidir? Gerçekten görünüş kalite çok harika güçte öyle.. Kararsız kalıyorum ama herhalde btane alıcam :D x50 side var orjinal sitesinde bunun 1500 fps deniyor buyrun site adresi http://www.stoegerairguns.com/ galiba btane alıcam kararsızımm...

• sen benden daha avantajlısın gökan dükkan nerdeyse burnunun dibinde,asıl haberi senin vermen gerek,git incele bakem,bayram tatili dolaysıyla sıpariş veremedim,9 gün tatil var ;keyf;

• selam arkadaşlar bir tane 5,5 tüfek almak istiyorum bu söylediğiniz tüfekleri nerde bulabilirim birde bu tüfeklere dürbün takılabilirmi

Hatsan Mod 125 Rossi 5,5mm + Yatagun Dampa Dürbünde yakında geliyor

• Pistonlu tüfekler bölümüne bakabilirsiniz. Ayrıca forumu iyi incelerseniz tüm sorularınıza fazlası ile cevap alacaksınız... Selamlar

cevabın için teşekkürler 1 aydır forumu inceliyorumda hangi tüfeği alacağıma daha karar veremedim benim asıl sormak istediğim istanbulda bu yeni tüfekleri nerede görüp elime alıp inceleyebileceğim benim istediğim bana sorun çıkarmasın yeter iki gün sonra elimde kalmasın gücü düşük olabilir şuan için atış yapabileceğim en fazla 30 40 metre

Hatsan Mod 125 Rossi 5,5mm + Yatagun Dampa Dürbünde yakında geliyor