mini ccoper hakkında görüş ve öneri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar mini cooperlara hasta oluyorum.bir tv dizisinde vardı adamlar 1 ton altın yükleyip kaçıyorlardı. nasıl arabadır? hangi modeli tutulur? bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa memnun olurum
    :thumbup:

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• abi itayyan işi filmindeydi o olay güzel filmdir tavsiye derim
    bildiklerim bastımı kaçtığı birde bmw nin kontrolünde olduğu

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Filmlere pek inanmayın arkadaşlar. Örneğin İtalyan işi filminde o mini cooper kavalamaca sahnesi için tam 50 tane aynı arabadan kullanılmış. Parçalandıkça yenisi ;şrofls;.

Araba adı üstünde "mini". Doğal olarak hafif olduğundan gider ama gel gör ki bir de güvenlik var.....

Bir de araba görünüşü itibari ile genel olarak "bayan" arabası olarak görülmekte. Erkekler aldı mı benim görüşüme göre de yakışmamakta. Alanlar da zaten Cooper-S spor modelini alıyor. Performans ve motor olarak güzel araç. Ama ben yine de almam görünüş olarak yakıştırmam ayrıca iç tasarımını da beğenmiyorum. Ortada tencere kapağı gibi hız göstergesi falan.. Tabii zevk meselesi ;) Zevkler ve renkler tartışılmaz ;şrofls;.

Eğer alacaksanız Bari S versiyonunu alın ;) Hatta maddi bir kısıt yoksa John Cooper S özel versiyonu tavsiye ederim ;tese;kkur

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• İtalyan bir arkadaşım Mini Cooper arabasıyla 110 Km ile giderken aniden önüne çıkan domuz sürüsünün içine dalmış. 3 domuz ölmüş, kendisinin burnu bile kanamamış. Bilginize.

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• İtalyan bir arkadaşım Mini Cooper arabasıyla 110 Km ile giderken aniden önüne çıkan domuz sürüsünün içine dalmış. 3 domuz ölmüş, kendisinin burnu bile kanamamış. Bilginize.

şanslıymış demek ki.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• mini cooperları pek sevmesemde hız ve sağlamlık bakımından iyi bence yani küçük olmasına rağmen youtubetakı falan kaza vidyolarında okadarda hasar almıyor :) alıcaksan tavsiyey 'gp' modeli var.300 hplik modlanmiş modelleride var örneyin http://www.sahibinden.com/2006…0638817WQQpXQQdisplayitem gerçi çok pahalı bence bukadar bi arabaya :) küçücük abicim tabi bu benim düşüncem ^^ yinede performans istiyorsan böle bir model güzel bence :thumbup: 34 bin eurodan 24 milyara kadar 2. eli mevcut ki alcaksan 2. el bence ^^ daa mantıklı...

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• arkadaşlar mini cooperlara hasta oluyorum.bir tv dizisinde vardı adamlar 1 ton altın yükleyip kaçıyorlardı. nasıl arabadır? hangi modeli tutulur? bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa memnun olurum
    :thumbup:

Bu arabaları İstanbul otoshow da inceleme fırsatım olmuştu bende bir ara kafayı taktım alayım diye ama tayin işi çıkınca rafa kalktı.Güzel araba prestij arabası ama benim gibi 1,80 boy 90 kilo iseniz sığmıyorsunuz içine dizlerim göğüs bölümüne çarptığından rahat oturamadım,gerçekten adı gibi mini ama yol tutuşu ve hızlanması iyidir gençler ve kendini genç hissedenler, çoluğu çocuğu olmayanlar için ideal bir araba, cooper S 2.0 litre motor tutulan modeldir.Artık ingiliz değil bmw tarafından üretiliyor.

Beretta FS92 9mm parabellum 15+1
    Ata Pompalı 12 cal. 7+1
    SATILIK;avci;