havalı tüfek kabze

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hepinize merhaba bayramınız şimdiden mübarek olsun... ,
    benim sorunum elimde bulunan havalı tüfeğin kabzesinin kırılmak üzere oldugu HATSAN MOD 70 klasik model üstten emniyetli olan tüfeğimde kabzesi çatladı kırılmak üzere nereden bulucam kabzeyi lütfen yardım edin??? bu arada fiyatı konusunda bilğisi olan paylaşırsa sevinirim :thumbup:

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Fabrikaya gönderin hallederler. Nasıl olsa ''mükemmel bir servis anlayışları var. Mallarının arkasında duruyorlar ya'' ;kihhik,;avci;;avci;;confused;

• tüfeği hatsana yollarsanız kabze parasınıda yatırırsanız sorun çözülür isterseniz bi tel açın sorununuzu anlatın halledeceklerdir en iyi oldukları bölüm servis anlayışı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Fabrikaya gönderin hallederler. Nasıl olsa ''mükemmel bir servis anlayışları var. Mallarının arkasında duruyorlar ya'' ;kihhik,;avci;;avci;;confused;

engin yazından hatsanla dalga geçer gibisin fakat dalga geçilecek bir durum neresinde var anlayamadım hatsan kendi malını sorun çıkartmadan tamir ediyor etmiyor değil bu konudada malının arkasında duruyor.

• engin yazından hatsanla dalga geçer gibisin fakat dalga geçilecek bir durum neresinde var anlayamadım hatsan kendi malını sorun çıkartmadan tamir ediyor etmiyor değil bu konudada malının arkasında duruyor.

engin biraz da malın önünde durmasını istemiş.kalite kontrol falan yani.dalga yok dokundurma var.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• servis anlayışıda çökmek üzere bi o kalmıştı adam gibi yeni nesil at 44 tüpü tüfeğime olmadı tüfekle birlikte gönderdim sağolsunlar yapıp göndermişler diyeceğim içimden gelmiyor bu seferde tüp sürekli 120 barı gösteriyor pompa 200 barda tüp 120 barda yani insan bir test eder öyle gönderir

• Official Post

servis anlayışıda çökmek üzere bi o kalmıştı adam gibi yeni nesil at 44 tüpü tüfeğime olmadı tüfekle birlikte gönderdim sağolsunlar yapıp göndermişler diyeceğim içimden gelmiyor bu seferde tüp sürekli 120 barı gösteriyor pompa 200 barda tüp 120 barda yani insan bir test eder öyle gönderir

Bunları yazan senmisin ? X]#+,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ona bakarsanız benim tekli webley raider in namlusunun yerine 10 lu webley rader namlusu yolladılar cıplak incecik kızılcık sopası gibi bir namlu gerçi oda arızalıydı sarısını adam gibi işleyememişler saçmanın eteğini tıraşlıyordu ama lw namluydu bende geri yolladım sonra ellerine benim gönderdiğim namluyu alınca anlamışlar yanlışlıgı bu seferde 1 ay gün attılar ellerinde namlu kalmamış yani anlıcanız benim tüfek 1 ay namlusuz ya tıcak

• ona bakarsanız benim tekli webley raider in namlusunun yerine 10 lu webley rader namlusu yolladılar cıplak incecik kızılcık sopası gibi bir namlu gerçi oda arızalıydı sarısını adam gibi işleyememişler saçmanın eteğini tıraşlıyordu ama lw namluydu bende geri yolladım sonra ellerine benim gönderdiğim namluyu alınca anlamışlar yanlışlıgı bu seferde 1 ay gün attılar ellerinde namlu kalmamış yani anlıcanız benim tüfek 1 ay namlusuz ya tıcak

Yani onun da üstüne lothar-walther mi yazmışlardı yağlı boyayla ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• yok namlu elime geçer geçmez ilker abinin orada aldım solugu ona gösterdi
    m ve lw dir diye onayı aldım 10 lularda namlunun dısına gömlek giydiriyolarmış ve gzili susturucu varmış ondan öle ince imiş ama lw oldugu yiv ve setlerden ben bile anlayabiliyordum cok harika görünüyordu ve pallet testide aynı su resimdeki gibiydi biri fx lw namludan diğeri hw 100 den cıkan pallet resmi vardıya onunla aynı idi

• gözlemlediğim kadar hatsan yönetimi servise önem veriyor buraya kadar tamam bence sorun havalı tüfekten anlamayan elemanlar 10lu raiderle tekli raideri ayırt edemeyen personeli eğitimden geçirmeleridir yani çocuğa bile gösterseniz bu namlu buna olmaz der aklıma havalı tüfek satan dükkanlardaki elemanlar geliyor vaktiyle hata yapıp 6.35 gamo vipermax almıştım satıcı 70 mt nokta atışı yapabilirsin demişti sadece tüfeği satıyımda parayı cebe indiriyim diye düşünüyordu hatsana servise giden tüfeklerde yanlış yada eksik tamiratta hatsan servisi kargo parasını kendileri karşılamalı------vay be birden hatsan düşmanı kesildim ne oluyor bana? ;lol;

• cevaplarınız için çok teşekkürler fakat konu içeriğinden fazla sapmış ğörünüyo ;şrofls;.

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE