Webley Patriot ve Diana mod48

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;şrofls;. evet arkadaşlar bu gün evimin yanındaki zeytinlik de atış çalışmaları yaptım ;avci;
    patriotun üstündeki ayarlanmış dürbünü mod48 taktım,23 metreye sıfırladım,havalı tüfek tarihimin en çabuk sıfırlamasını yaptım ;box;x 4 pellet ile işlem tamam,kağıdın diğer boş kalan bölümüne 3 atış daha yaptım sağlam olsun diye grup süper ;grin;
    aklıma haydar kardeşimi mod460 ı geldi :him:s 23 metre ye nokta atışı mod48 ile vay be dedim ;tufey#
    hemen net 50 metreye 4 tane soda şişesi koydum,ilk atışım da saçma 1 veya biraz daha öne,tam kestiremedim orasını :( 2 ci atış yine aynı :( atıkıl şişenin tam göbeğini gösteriyor arkadaşlar,saçma 1 metre belkide daha fazla bilemiyeceğim öne düşüyor,23 metreye sıfırladım bu dürbünü ben :( dürbün mildotlu tasco dürbünlerinden,50 metredeki şişeyi nasıl vurdum biliyormusunuz arkadaşlar?dürbünün orta noktasının tam altındaki yan çizgileri kullanarak vurdum,85 metreyi 20 li atışlarımda ancak vurabildim ;şrofls;. küçük artıkıllar yetmedi yukarıdan aşağıya inen dikey çizginin alt kısmı biraz daha geniş kalın çizgi,o kalın çizgiyi tam şişe ile birleştirdim öyle bakıyorum dürbünden,haa bu arada şişeyi göremiyorum kalın çigiden dolayı kör atışı ile ancak vurabildim ;avci;
    evdeki bayan arkadaşım a telefon ettim kaffe getirecekti ;kffx; gelirken benim patriotumuda getirirmisin dedim ;director;
    bu arada dürbünü söktüm,6 7 dürbünsüz atış yaptım ;tufey# gez sistemi hatsanın kinden farksız.kocaman arpacıkdan birşey göremiyorumki ;(
    niyayet patriotum geldi :thumbup::thumbup: 23 metreye sıfırladım dürbünü arkadaşlar,olaya bakın şimdi :!:
    50 metre deki şişeye tek atış ve artıkıl tam şişenin göbeğini gösteriyor,şişe darma dağın,hemen ardından 85 metre atış yaptım saçma şişenin yanından toz kaldırdı :!: 2ci atışımda şişe mefta arkadaşlar2ci şişe ye de 2 atış yaptım oda kırıldı
    patriot ile 85 metre 4 atış 2 tam isabet
     [Resim Engellendi: http://s1b.directupload.net/images/081005/temp/hutxe2v5.jpg]

85 metre kesmedi arkideşler ;grin;
    102 metre de şişe patlatdım ahanda resmi,hiçde zor olmadı ;box;x 6 7 atış yaptım arkadaşlar doğru yönü bulunca arkadaşıma dedim bu kez kırdım şişeyi ;box;x bir patlatdım hüüüüüüüüüüüüüüüüüp poooooot diye bir sesle birlkde şişe kırıldı ;grin;
    102 metre

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/081005/temp/6pcsallk.jpg]

burası atış yaptığım zeytinlik,hafif zom yaptım 102 metreden

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/081005/temp/xcg4q6w4.jpg]

kendi kendime düşünüyorum şimdi :him:s tetiği bu kadar sert olan bir tüfek,tepmesi bi okadar fazla olan bir tüfek,ve namlusu hatsan olan bir tüfek ile,ilk defa 85 metre deneme atışı yapmama rağmen,2ci atışımda şişeyi patlattı

diana mod48 ile hem 50 metrede, hem85 metrede göbeğim çatladı :(
    sorun diana mod48 in dürbün kızağında arkadaşlar,legolas nickli haydar kardeşim in mod460 ında yaşadığı pellet düşüşleri,malesef mod48 de de aynı,
    şunu söylemek istiyorum,patriotunu satmak isteyen arkadaşlar elinizdeki tüfeğin kıymetini bilin,mustafa serdar abi boşa yazıp çizmemiş patriot hakkında,
    patriotum benim,senden başka yok sevgilim ;tacli#
    bu resimdeki muz ağacının kapattığı daire benim,atış yarime 70 80 metre

[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/081005/temp/cyrlrfdo.jpg]

haftaya 150 metre atışlarının paylaşımlarını sizlere aktarmak umudu ile kalın sağlıcakla arkadaşlar

• eline sağlık Kadir, paylaşım için teşekkürler.
    iki silahtada aynı pelletimi kullandın? hangi pellet?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ellerinize sağlık :) Atış yaptığınız yer de çok güzel bu arada. Tabii atış keyfi arasında kahve servisi de bi avantaj :D

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• patriot bence bir efsane

ben de 85 metreden şişe kırdım ama dahailerisini denemedim. hem de gez ile atış yaptım.

atış yaparken kafayı biraz yukarı kaldırıyorum. 2 yada 3 milim kadar.

geçende arkadaşlarla da 250 metreden fazla ileride bir tane gölün ortasında yüzen bir pet şişe vardı2.5 lt lik

gamo pro magnumla buna bir attım ama bayağı yukarıya attım yaklaşık 2 yada 2.5 metre kadar üstüne attım. baktım gölde hiç bir saçma izi olmadı.

sonradan bir ses geldi tok diye anladım ki ben şişeyi vurmuşum.

kendime inanamadım. patriot bir efsane artık x;.z;izci;

• teşekkür ederim ;tacli#
    gamo pro magnum ve çapaklı ts18 kullandım abi,mod48 bıraktıkdan sonra patriotun dürbününü promagnum ile sıfırlayıp ts18 ile de şişeleri kırdım,promagnum tükendiğinden,
     [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/081005/temp/6shofxtx.jpg]

patriot ve atış desteğim açılır kapanır sandalye,pek uygun olmasada idare etmeye çalıştım bu sandalye ile ;tacli#

[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/081005/temp/i8tt7m4a.jpg]

• kadir hocam o dürbün ayağındaki vidalar ne öyle :!:

webley patriot 5.5

• resimler tüfekler güzel de keşke 1. resimde sigara paketi resmi omasaydı ^^

• kadir hocam o dürbün ayağındaki vidalar ne öyle :!:

dürbün bileziğinin içine sıvı conta sürdüm,kendi vidasının boyu yetmedi,bundan dolayı geçici birşey taktım,biliyorsun patriot çok güçlü bir tüfek,dürbünü koruma açısından ek birşey yaptım,ben hep böyle kullanıyorum ;tacli#
    kazim kardeş bu sigara illetini bir türlü bırakamadım,bıraktım aşırı yemek kilo aldırdı,birde ,ne yersem yeyim illahi bu illet eksik kalıyor,1 paket bir bucuk gün gidiyor

• Kesinlikle Dogrudur en az 200 metreden ve tek atista hemde acik nisangahla.Elinde petriot olanlar degerini bilsin.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Kesinlikle Dogrudur en az 200 metreden ve tek atista hemde acik nisangahla.Elinde petriot olanlar degerini bilsin.

şahidim de var artık. :love:

• Eline sağlık güzel atışlar yapmışsın. Bu dianaların işine aklım ermedi. Benim gamo shadowsportla bile 15-50 m arası aynı sıfırlamayla vurabiliyorum

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• o patriot benim g;$i canım tüfeği satmaya çalışıyordum iyiki kimse almamış x;.z

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• o patriot benim g;$i canım tüfeği satmaya çalışıyordum iyiki kimse almamış x;.z

tğfek gerçekten güzel ama biraz da atıcya iş düşüyor. kontrolsüz güç güç değildir. reklamlar

• Eline sağlık güzel atışlar yapmışsın. Bu dianaların işine aklım ermedi. Benim gamo shadowsportla bile 15-50 m arası aynı sıfırlamayla vurabiliyorum

sağol abi ;tacli#
    dün şunu gördüm,patriotun olduğu yerde diana nın borusu ötmüyor abi ;şrofls;.#hims

• Güzel çalışma olmuş kadir. Eline sağlık. 23 metre sıfırlı silah 50 metrede 1 metre alt vuruyorsa. Bu silahın güçsüzlüğünden olmaz mı.
    Yoksa senin yayda mı eski.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• tğfek gerçekten güzel ama biraz da atıcya iş düşüyor. kontrolsüz güç güç değildir. reklamlar

Tamam Tamam hakkını yemiyelim iyi atıcısın ama bir söz daha var "Alet işler El övünür" Unutma.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Güzel çalışma olmuş kadir. Eline sağlık. 23 metre sıfırlı silah 50 metrede 1 metre alt vuruyorsa. Bu silahın güçsüzlüğünden olmaz mı.
    Yoksa senin yayda mı eski.

tüfeğin gücü yerinde yay sağlam,açık nişangahda sorun yok uzun mesafe atışlarında,dünkü denememde 85 metreye öylesine 2 atış yaptım dürbünsüz,pellet düşmesi gereken yere düştü,sorun dürbün mekanizmasında,yada o üst bülokda dengesiz birşeyler var yani,

• Bir patriot kullanıcısı olarak tebrik ediyorum kadir abi ellerin dert görmesin gururlandım vallahi.Abi ben halen patriotuma uygun bir pellet bulamadım gez arpacık 10 metre sıfırlama atışlarımı ts 18 ile yapıyorum iki mermi iç içe 3. sü 1cm kayıyor.Tavsiye edeceğim bir pellet varmı gamo modellerinden olursa sevinirim diğer pelletler biraz pahalı :)

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Bu konuyu hiç anlamadım. Ya bizim silahlarda bir sorun var. Veya bunlar gerçekten diananın sorunları ve dile getirilmiyor . Mantıklı bir açıklaması yok gibi bu işin.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Tamam Tamam hakkını yemiyelim iyi atıcısın ama bir söz daha var "Alet işler El övünür" Unutma.

haklısın mod 125 olsa biraz zor vururdum