Modifiye Gamo Altın Tetik ( Gold Trigger )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende bir heves bugün yay tutucu için baktım ama malesef stokta yok :(

• altın tetiğim bugün gelir diye umuorum ;tese;kkur sormak istediğim orjinl tetiği söktükten sonra yeni tetiği takınca parça artacakmı acaba :!:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• artacak. mesela eski tetik ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ;rofl.; bunu düşünmemişştim #hims pim falan başka bişi artmıycakk dimi ;kihhik,

AA S410 5,5

• tetiğim biraz önce geldi bakalım becerebilecekmiyim ?(

AA S410 5,5

• tetiğim geldi silahı dağıttım ama bi sorun var yay tetik üzerindeki yavaya oturmuyo. birde gamo cfx in tetik montaj şeması varsa çok iyi olur ben bunu nasıl topluycam kafam karıştı ;( ;tese;kkur

AA S410 5,5

• gamo cfx royal tüfegim var .bu tüfegın mermi koyulan haznesinin cevresini tükürüpleyip atıs yaptıgımda hava kacırdıgını gordum bu normal mi

cevaplarsan sevinirim

• normal değil conta ve oringleri yenilemenizi tavsiyeederim .keyifli atışlar

• termopl amcadan cfx söküm dökümanı bekliyorum hala ;$.,

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Bu hafta sonunu bulacağını söylemişti İlker bey. Benim maccari parçalar umudu kesmişken posta kutusunda beliriverdi :D Tek eksik yay tutucu kaldı. O da olduğunda hepsini aynı anda toplayacağım. Gelen siyah gresi sadece yay için mi yoksa pistona da kullacakmıyım bilmiyorum. Sanırım piston için yeşil gres ile karıştırmak ve yaya sadece siyah olanı uygulamak iyi olacaktır.

• Siyah olan sadece yay için. Pistonu sade yeşıi gresle yağlayın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Neyse o kadar onemlı deıl gelınce alırız artık ilgileriniz için teşşekkur ederm, abim peki ben tufeğime daha guçlu bir yay taktırmak istersem nasıl yapabiliriz?? p,yasa dıyduğum kadarıyla maccarı denılen bır marka warmıs ondan daha kalıtelılerı warmı? SAYILAr

• Dakika başı siteye girip bakıyorum stoğa girdi mi diye. Sabırsızlanmaya başladım. Silah paramparça şu an bekliyor. Keçeyi değiştirdim, silahın içini en ince toz tanesine kadar temizledim. tüm çapak vs. leri aldım. Resmen pamuk gibi oldu. Namlu içi ayna gibi, tüm yivler tertemiz. Yay tutucuda gelince ik halinden çok daha sağlam ve sağlıklı bir tüfek olacak kesinlikle.

• abim superde sende tetiğin sokm we takım şeması warmı bu arada bende welı beye sordum bızım yay tutturucuyu bu hafta ıcınde gelmesını beklıyormus.saygılar

• Tetiği komple sökmene gerek yok. Sadece tetik bıçağını tutan pimi sökeceksin. Montaj bittiğinde 1 pim ve yay artacak. Şema için şemaların olduğu blüme bakabilirsin. Orada mevcut.

• arkadaşlar merhaba yaklaşık 10 gün once bu sıteye uye oldum hemen hemen tum yorumları okudum cok yararlı olduguna ınanıyorum emegı gecen herkesı tebrık edıyorum :thumbup: bu ilk mesajım :love: cfx royala sahıbım(4,5) sızlerın onerılerınden sonra bu tetıkten aldım ınsallah takmayı da ogrenıcem ;) cunku hersyıyle kendım ılgılenmek ıstıyorum.ayrıca gecengun namlusunu cıkardım alyanlı bı vıda tutuor zaten.orda 2 tane plastık orıng var sanırım ıkısıde dagılmış onları yenılemek zorundamıyım? ayrıca yakın zamanda kece ve yay degısımı yapmak ıstoyıum bana yardımcı olacak cvplarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler

cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup:

• Ringleri değiştirmeniz iyi olacaktır. Keçe ve yay değişimi için ise tüfeği söktüğünüzde silindirdeki kurma kolu kanalı ve tetik sisteminin bağlandığı yerdeki çapaklar yeni keçeyi tahrip edecektir. O yüzden bunları ilk önce ince bir törpü ile çapaklarını alıp sonrada zımparayla düzeltirseniz iyi olur. Ayrıca pelet yükleme yuvasını çıkarınca aynı sorun onda da yaşanacaktır. O ring ve contasını değiştirirseniz çok daha sağlıklı olur. Yuvayı çıkarmasanızda olur ama bence çıkarıp bir kontrol edin. Benimkinde contada problem vardı. Yuvanın transfer deliğini ben artan yay gücünden dolayı 4mm ye genişlettim.sitede yakında havalı silah modifiye bölümünde yay tutucu stoğa girecek ve bir tane almanızı kesinlikle öneririm. Ses ve yayın yamulmaması için çok faydalı bir alet.

Alabileceğiniz yay : http://www.airguns.citymax.com…g/item/251488/5414946.htm

Keçe: http://www.airguns.citymax.com…g/item/251485/2325552.htm

Bu ikisini alırken yay için bu yağı : http://www.airguns.citymax.com/catalog/item/251484/42985.htm

ve yayın alıştırılması için bu seçeneği : http://www.airguns.citymax.com…g/item/251488/4852183.htm

sepete eklerseniz, yay tutucu ile beraber gayet sağlıklı ve gücü artmış bir silahınız olur. Ben yaptığım modifiyeden çok memnunum. Eskisine nazaran güç bariz arttı. Ses tok bir " dup "sesi ve başka hiçbir ses yok.

Kolay gelsin.

• önerilerin için teşekkürler jay arkadasım.bu pellet yuvasındakı hava kacırma olayını benım tüfekte tespit ettım sanırım yuvayıda acıcam

cfx Royal (4.5) ;box;x full modify (maccari yay-keçe,yay tutucu-yay önü ağırlığı,altın tetik) square 3-9 40 :thumbup:

• Kurma kolundan hafif kurma hareketi yaparak yükleme pozisyonununa getirip kurma kolunu ileri geri oynatınca kaçak varsa ses yapar zaten. Bence onları değiştir bir an önce. Önemli güç kaybı doğurur çünkü. Ben onları değişitirirken aynı anda modifiye ettiğim için sadece onu değiştirmenin ne kadar faydası olur bilemiyeceğim ama kesin çoktur. Basınc her şey demek ve direk basıncı etkileyen bir unsur.

• evet malesef var hava kacırıyor.orda acınca neyi değiştireyim