Hatsan Mod 135 ile Uğraşılarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir kaportacıya git ve oksijenle karartmasını iste.Biz buna halk dilinde meneviş dioz :D Biraz zahmetlide olsa ömürlük :D

Selamlar HAKAN :D

• Official Post

Bir kaportacıya git ve oksijenle karartmasını iste.Biz buna halk dilinde meneviş dioz :D Biraz zahmetlide olsa ömürlük :D

Selamlar HAKAN :D

Onur aman ha Hakanın dediğini yapma silah yamulur,dalga dalga olur ve renk de ala bula olur,

• Amca karartma dedim :D Yani kor hale gelmicek :D:D:D Eskiden o siyah rengi vermek için ya kostik kullanırmış yada yakma yöntemi kullanılırmış :D

Selamlar yeğen HAKAN :D

• Isıtma değil oksijen kaynağındaki pürmüze benzeyen aletle hafif hafif demiri karartıcan .Pastamı yapıon bakem :D:D:D:D

• Official Post

Olmaz Onur yapma,

Hakan o dediğin silah imalatçıları zamanında silah tamamen demonte iken yapılır,oysa bu silah da kaynak var geçme var,çelik ısılıkdığında o kaynaklardan çekme yapabilir ve yamulur.

Onur nitrik asitle yapılan bir karışım var,sen yapamazsın,bu işi profesyonel yapanlar var,onlara yaptırman lazım.

• Mustafa abi çok teşekkür ederim, yine asitli olacak anlaşılan, yani ben yapamayacağım zaten tüfeğin gövdesi için değilde bir parça için düşündüm, ben bipod'ı kundak altına yaptım ve süper oldu şimdi yeni bir parça yapıp onu siyaha boyatırım belki veya başka bir çözüm bulurum, ama kundak altında bipod süper oldu. :D :D

Kurma koluna kelepçe yaptım, kundağıda biraz içten almak zorunda kaldım ama kesinlike zararı olmayan bir yer.

• sanayide fosfat kaplama yapan yer varmı onu sor bulursan iş tamamdır.kolaylıklar dilerim

• adım hıdır yaptığım iş budur dicen işi ortaya çıkarıcan
    leyleğin ömrü laklakla geçermiş,
    kimseye bakma işine bak ,
    aiynesi iştir kişinin lafa bakılamaz,
    emeğine sağlık çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.saygılarımla

• Arkadaşlar, görüş önerilerinize ihtiyacım var, MOD.135'imin tetiğini sizce aşağıdaki kasamın rengine boyasam nasıl olur? Boyama işlemini temiz şekilde yapabilirim, kasamıda kendim boyadım zaten.

Şüpheliyim acaba boyasam mı boyamasam mı diye, boyarsam sadece dışarıda görünen kısmını boyayacağım ve tetik korkuluğunu elbette boyamayacağım, ama şu kalitesiz plastik görünümü biraz gıcığıma gitmeye başladı.

Kullandığım boyanın üzerinde Flash Gold yazıyor, ayrıca vernikte uyguluyorum.

Düzeltme: Resmi görmek için tıklayın arkadaşlar, resim büyük kaldığı için sayfayı bozuyordu, link biçiminde veriyorum.

http://img62.imageshack.us/img62/5116/1212ma2.jpg

• boya sökmek için solver adında bi malzeme var , çıplak elle değmemelisin , onu kullan , bide soracağım şu bi tüfek var elinde hatsan mod 135 , nedir bu garip makinenin elinden çektiği habire söküyon takıyon millet bulamıyo sen hurdaya çıkaracan , bende hatsan mod 125 var , yeni jenerasyon ;) , 150 metreden 1 parmak boruyu vuruyorum , 5,5 mm ve kusursuz , hatsanı beğenmeyenlerin dikkatine , modifiye etsemmi diyorum ne gerek var 150 mt uzaktan sert cisme çarpan pelletlerin sesini duyuyorum , sanki kowboyfilmi gibi öyle bi vızıltı çıkıyoki :D inanılmaz

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• boya sökmek için solver adında bi malzeme var , çıplak elle değmemelisin , onu kullan , bide soracağım şu bi tüfek var elinde hatsan mod 135 , nedir bu garip makinenin elinden çektiği habire söküyon takıyon millet bulamıyo sen hurdaya çıkaracan , bende hatsan mod 125 var , yeni jenerasyon ;) , 150 metreden 1 parmak boruyu vuruyorum , 5,5 mm ve kusursuz , hatsanı beğenmeyenlerin dikkatine , modifiye etsemmi diyorum ne gerek var 150 mt uzaktan sert cisme çarpan pelletlerin sesini duyuyorum , sanki kowboyfilmi gibi öyle bi vızıltı çıkıyoki :D inanılmaz

şunu sorucam 150 metreden bir parmak borunun kaç metre üzerine nişan alıyorsunuz ?

• Benim godofwar arkadaşımdan tek isteğim var 150 metreden 1 parmak boruya sadece 3 atışını cameraya alırsa ve yayınlarsa kendi adıma sevineceğim.

150 metre bayağı mesafe ;$.,;$.,;$.,;$.,;$.,;$.,

Selam ederim HAKAN :D

• Official Post

Bence arkadaşımız genelde herkesin yaptığı mesafe tahmin hatası yapıyordur,olabilir çok doğal. bu mesafeyi 1/2 yapın sonuç 75 metre eder ve 75 metreden de bu boru vurma gerçekleşir.

• Amca ben onada razıyım 75 metreden bir parmak boyu boruyu 125 hatsanla vurduğu videoyu istedim.İnşallah yollar arkadaşımız.

Selam ederim yeğen HAKAN :D

• tamam onur abi ben hatsana laf etmedimde sadece 3 atışın videosunu.Yoksa hatsan number one :D:D

Selam ederim Kardeşin HAKAN :D