YATAGUN 80 fp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şişe cam kalınlığını 0,25 cm dersek x11x2 taraftan buda yaklaşık 5,5 cm genişliğinde bir camı deler anlamına geliyor. :wacko:

Bu hesabı o kadar basit yapamazsınız.. Camın kalınlığı arttıkça mukavemeti de logaritmik olarak artar.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Zaten benim anladığım diye başladım cümleme. Ama merakıma yenik düşüp bizim argedeki arkadaşlara test ettirdim. ;şrofls;. 90 joule , 6 mm shock-press ile 7 cm cam deldi. 0,8 cme kadar kompozit malzemeyide aynı şekilde delebiliyor. Ama pelletin formunun bozulup deliciliği belli bir kalınlıktan sonra hesaba katmadık.

• Arkadaşlar konuyla ilgili yeni bir gelişme var mı?Başka başlıklarda geçtiyse kusuruma bakmayın.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• Arkadaşlar konuyla ilgili yeni bir gelişme var mı?Başka başlıklarda geçtiyse kusuruma bakmayın.

valla bekledim Msutafa Serdar ağabeyi ama kriz malum.sanırım ertelendi biraz daha. o yüzden eldeki tüm parayı aldım eve yatırdım. şimdi yatagun 80fp için sanırım evin kredi borcu yüzünden haliyle biraz daha beklemem gerekecek:)

• co2 lı versıyonu var mı
    sole sarsorlu bolt action co2 lı 4.5mm yada 5.5 mm bıseyler uretılse keske yenı baslayanlar yada tuple,pompayla ugrasmak ıstemeyenler ıcın

afedersiniz, ben bu hobide yeniyim de, bahsettiğiniz "sole sarsor" nedir acaba... biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Official Post

Şöyle şarjörlü bir silah olsun demek istemiş, özel bir anlamı yok. ;kihhik,

• Şöyle şarjörlü bir silah olsun demek istemiş, özel bir anlamı yok. ;kihhik,

anlamıştım mustafa bey... ;,;- ;,;- ;,;- ben sadece yazan arkadaş nasıl bir açıklama getirecek diye sormuştum... bu mesajı yazarken, şimdi bile gözümün içine bakıyor; Lütfen siyasi, dinsel, ırksal ve genel ahlaka aykırı mesaj yazmayın, Türkçe yazım kurallarına itina gösterin. yazısı da... buna rağmen o yazıyı nasıl yazdı anlayamadım...

güzel Türkçemizi lütfen güzel kullanalım arkadaşlar, ya da kullanmayalım mümkünse...

sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Official Post

Yani boş yere uyarı yayınlamamışız, uyarıya rağmen . . . :)

• satılık T-12 var ;şrofls;.
    5000 TL / 24 ay = 208 TL neden olmasın
    üstelik mustafa abi garantisi olduktan sonra düşünmem bile g;$i

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• Mustaf bey tüfek üretim çalışmaları hangi aşamada,bilgi alabilir miyiz? :)

• Üretim aşaması son durumunda bir gelişme varmı ? Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• vallahi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hatsan Nova Star 5.5 mm (.22)

Nikko Sterling 4 -12x50 AO

• Official Post

Hayır arkadaşlar tatilde değilim ama bu aralar foruma sık giremiyorum, oğlum küçük bir kaza geçirdi, ameliyat oldu, şimdi tekrar ameliyat olacak vs.. kusura bakmayın,

Silah projesini malum küresel krizden dolayı yavaş yürütüyoruz, 2010 içi gibi umuyorum seri üretime geçilir.

• Hayır arkadaşlar tatilde değilim ama bu aralar foruma sık giremiyorum, oğlum küçük bir kaza geçirdi, ameliyat oldu, şimdi tekrar ameliyat olacak vs.. kusura bakmayın,

Silah projesini malum küresel krizden dolayı yavaş yürütüyoruz, 2010 içi gibi umuyorum seri üretime geçilir.

Mustafa bey uzun süre sizden ses çıkmayınca bu başlıkta size tatilde diyerek takılmak istedim.
    Oğlunuza büyük geçmiş olsun.Umarım ameliyatlar sonrasında üzüntü yaratacak bir durum kalmaz.
    İnsan evladına bir şey olunca gözü dünyayı görmüyor.
    Bu konuda sizi kırdıysam özür dilerim. u½%;
    Tekrar acil şifalar dilerim.

• Official Post

Kırılacak bir durum söz konusu değil Selçuk :)

Tüm geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlarıma teşekkür ederim :)

• Yatagun marka pcp projesini yeni gördüm.Tebriklerimi belirtmek istiyorum Mustafa abi.Pcp ye geçmeyi düşünüyordum ve birikimlere başlamıştım.Sanırım biraz daha birikim yapsam şöyle 1 2 sene ;şrofls;. bende en güzelinden(Yatagun ) bi pcp ye sahip olurum sanırım.Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.İyi akşamlar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt