Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evanixler gelmiş galiba. Fiyatlarda fena sayılmaz. Alan birileri yorum yazarsa sevinirim. Güç, gurup, kalite?

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Official Post

Bu konuda bir çok yazı var forumda, biraz karıştırırsanız bulursunuz, gerçi hepside internetten araştırma yazıları, silah hakkında birilerinin deneyimlerini yazmaları şimdi değil, belki daha sonra birilerinin satın almaları sonucu gelecektir.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• son aldığım bilgiye göre silahlar satılmış bitmiş .hadi bakalım değerlendirmeleri ve gurupları bi görelim x;.z

• Alıntı

termopl
    son aldığım bilgiye göre silahlar satılmış bitmiş .hadi bakalım değerlendirmeleri ve gurupları bi görelim

Adanadayım benim haberim yok ne zaman geldi ne zaman bitti ,gerçi bilsem ne olacak ki ;kim kaybedecekte ,,,hakkaten hiç mi hv 100 kaybeden olmuyor yav 8o

• hocam çoğu ön siparişle satıldı bildiğim kadar zaten fazla gelmemiş belkide arkası gelmez

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Tüfeklerin çoğu ön siparişle satılmış, kalan bi kısmı ise fiyatları açıklandığı gün bitmiş.
    Benim bildiğim kadarıyla (bahtiyar abinin deyimiyle) kasım yada aralık ayında falcon, aralık yada ocak ayında ise tekrardan evanix'in modellerinden gelicekmiş.
    Salı günü blizzard bolt action thumbhole 22. modelini görüp inceleme fırsatım oldu. Çok kalıteli bi işçiligi var bolt action sistemi çok tatmin edici geldi bana. Tüfeğin grupmanlarını merakla bekliyorum.

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Skie ().

• Ben 50m ve 100m guruplarını (belki 150m) guruplarını merak ediyorum. Satın alanlar bizi çok bekletmeyip guruplarını paylaşırlarsa sevinirim.

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• bence hafta sonuna kadar bekliycez sanırım daha ellerine ulaşmadı bugün yada yarın ellerine geçer çekik gözlü evanixler bakalım nasıl çıkıcak

• Dün toğay arkadaşımla adanadaydık.Evanix leri görmeye gittik ama malesef daha kargodan gelmemiş tüfeklerin coğunlugu bitmiş horozlu modelden hiç kalmamış.İşin garip yanı tüfeklerin sanırım 9 tanesi 4.5 cal. geri kaln 4 tanede 5.5 onlarda side lever.Şimdilik durum bu

• Tüfeklerin çoğu ön siparişle satılmış, kalan bi kısmı ise fiyatları açıklandığı gün bitmiş.
    Benim bildiğim kadarıyla (bahtiyar abinin deyimiyle) kasım yada aralık ayında falcon, aralık yada ocak ayında ise tekrardan evanix'in modellerinden gelicekmiş.
    Salı günü blizzard bolt action thumbhole 22. modelini görüp inceleme fırsatım oldu. Çok kalıteli bi işçiligi var bolt action sistemi çok tatmin edici geldi bana. Tüfeğin grupmanlarını merakla bekliyorum.

benimde en çok sevdiğim tüfek evanixler arasında acaba o tüfeği kim aldı ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Hangi ara geldi hangi ara satıldı noluyor ya:s 8|X]#+, Alan arkadaşlardan yorumlar beklenmektedir

• yanlış bilgim yoksa 40 adet civarıydı sanırım gelen tüfekler ön siparişle çoğu satılmış

• evanixler satılmış alanlar kendini neden gizliyor .?yada bura ile alakaları yok mu acaba.? yani forum da takılmıyrlar sanırım. :him:s

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• arkadaşlar kısmet nasip olursa evanix ar 6 sahibi olucam.gizlenmek diye bişey yoktur bence bir hassada karşı taraf satıcısına ayıp olmasın namına bir çekingenlik vardır biz biz türklerde o sebeptendir herhalde.

• ben Yatagun un üreteceği tüfeği bekliycem. az para değil evanixler. ona o parayı vereceğime üzerine birazcık daha koyup aslanlar gibi %100 yurdum malı, daha güçlü, daha kaliteli, teknik servis garantili bir tüfeğe sahip olmak isterim.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• tabiyki zefkler ve renkler tartışılamaz,umarım dilediğin gibi bir tufeye sahip olursun ve inşallah ulkemizdeki bağzı aşılmazlar aşılır.

;d;

• tabiyki zefkler ve renkler tartışılamaz,umarım dilediğin gibi bir tufeye sahip olursun ve inşallah ulkemizdeki bağzı aşılmazlar aşılır.

;d;

arkadaşım sizin daha önce bu forumdan atılan hunter9979 nickli kişi ile bir alakanız var mı?o da ''zevk'' kelimesini sizin gibi yazıyordu.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• arkadaşlar bizim forumdan alanlar da var ama geneli dışarı satılmış bugun dagıtımı başlanacaktı tüfeklerin alanlar ilk yorumlarını yazacaklardır alanada satanada hayırlısı olması dilegiyle

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• benimde en çok sevdiğim tüfek evanixler arasında acaba o tüfeği kim aldı ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Hayırlı olsun cem demek son 22 cal bolt action modeli sana nasipmiş, evanix dendiğinde aklımıza ilk gelen horozlu modeli oluyor ama bolt action mekanizması gercekten cok başarılı ben şimdiden pişman olmaya başladım almadığım için. Bakalım artık 2 ay sonraki partiyi bekliyeceğim.
    İyi günlerde kullanman dileğiyle isabetli atışlar.

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT