hatsan at44 hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyiki bu siteye kayıt oldum.öğrenmek istediğim her şeyi öğrendim.hatsan defteri kapanmıştır.iyi bir tüfek tavsiyesi bekliyorum.saygılar.

• Official Post

iyiki bu siteye kayıt oldum.öğrenmek istediğim her şeyi öğrendim.hatsan defteri kapanmıştır.iyi bir tüfek tavsiyesi bekliyorum.saygılar.

Öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Tavsiye konusunda ;

• Kullanım amacınızı ayrıntılı yazın, yani (ben sadece ev içinde atış yapabilirim - arazide atış yapabilirim - kağıt target üzerine 10 - 25 metre gurup çalışmaları yapmak istiyorum - 70 - 150 metre arası atışlar yapmak ve bu mesafelerden şişe kırmak istiyorum) gibi,
    • Bu hobi için ayırdığınız bütçe nedir ?
    • Sizin için güçmü? isabetlilikmi? yada her ikiside olsunmu istiyorsunuz.

Bu soruları yanıtlarsanız, herkes size daha sağlıklı tavsiyelerde bulunacaktır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• iyiki bu siteye kayıt oldum.öğrenmek istediğim her şeyi öğrendim.hatsan defteri kapanmıştır.iyi bir tüfek tavsiyesi bekliyorum.saygılar.

Bence hemen karar vermeyin.Forumda memnun olmayanların yanında memnun olanlar da var.Peşin hükümlü olmayalım.

• :thumbup: evet bencede hemen karar vermeyin biraz daha araştırma yapın formu dolaşın...

;tufey# Hatsan AT44WX10 Premium Combo 22. cal OPTİMA(3*12-44)

;tufey# mod 95 sas 177. cal ZOS (3*9-42) ve muhtelifler.

• at 44 lerin hepsi aynı değil biri iyi güzel isbetli iken başkası alakasız olabiliyor. biraz şans işi diyebilirim.

• şans ve servise göndermek

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Bütcenize baglı ama 1500TL evanix set' ler var onları tercih edebilirsiniz...

• Defteri kapatmadan önce gidin deneyin kontrol edin. Hiç bir tüfek kusursuz değil ki :) forumu araştırın neleri göreceksiniz. Bizim E220 kompressor var mesela bana passat , jetta berbat bir araba görünür. Sürekli kulp takacak bir yer bulurum. Mükemmeli bulmak hepsini denemekten geçer bana göre ki burda çoğu kişinin yaptığı odur.

Saygılar

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Konun tarihi eski olabilir ama hala güncelliğini korumakta olduğunu düşündüm yazdım ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)