gamo cfx namlusunda paslanma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar tüfeğimde çok hafif paslanmalar var.ne yapmam lazım gidermek için arkadaşlar.daha fazla yayılmasından korkuyorum.cevaplarıunızı bekliyorum.tşkler.

Hatsan Nova Star 5.5 mm (.22)

Nikko Sterling 4 -12x50 AO

• arkadaşlar tüfeğimde çok hafif paslanmalar var.ne yapmam lazım gidermek için arkadaşlar.daha fazla yayılmasından korkuyorum.cevaplarıunızı bekliyorum.tşkler.

Adana rutubetli bir yerdir, silahınızı her kullanımdan sonra hafif yağlı bir bezle silip, namlu içini yine yağlı bir bez geçirip bırakmanız gerekirdi. Şu anda ne yapılabilir bilemiyorum, ama yayılmasını önlemek istiyorsanız mutlaka koruyucu yağlı bir bezle silin, ve hafif yağlı olarak bırakın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Namlu içine etkisi ne olur bilemem ama WD40 sürülüp bir süre bırakıldıktan sonra gazyağı ile iyice silip normal silah yağı sürmek aklıma geliyor. Üstadlarımızın ilgi ve bilgilerie sunulur.

S&W 686-6

• çok tşkler arkadaşlar hemen denemeye başlayacağım.bu arada makina yağı ile silsem olur mu.birde makina yağı ile namlu içine birdamla damlatsam olur my

• Atıştan önce temiz harbi çekmek şartıyla olur tabi, ama silahı dik koyarsanız namludaki yağ pistona süzüleceğinden silaha zarar verebilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• desene bir de harbi alacaz :) tşkler arkdaşım konuyu takip edip sorularıma cevap verdiğin için.saygılar.

• bence eline bir kaç pellet al ve bir iki damla damlat sonra at ve tekrar kontrol et büyük olasılıkla yivsetleri tekrar cam gibi göreceksindir.(keinlikle dikkat et yag cok az olsun dizel etkisi yapabilir)

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• Namlu yağlama işi yaparken yağın piston deliğinden içeri kaçmamasına özen gösterin. WD40 pası çözecektir ama pistona girerse silahınız ilk atışta zararlı olabilecek patlama yapabilir (size değil de silaha zarar verebilir)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• WD40 ın dizel etkisi mükemmel oluyor arkadaşlar.Zaten belli bir süreden sonra sadece zar kalınlığında yağ kaldığı için çokta zararlı sayılmaz yanlız atıştan sonraki kokusu dayanılmaz kötü.WD40 petrokimya ürünlerini temizlemede 1 numara pas konusunda çokta etkisi olmadığını deneyimlerimle söyleyebilirim.WD40 yerine pas sökücü sprey ürünler var bunlar kullanılırsa çok daha başarılı oluyor.En son muhafaza kısmında ise WD40 kullanılırsa tüfeği sahilde 1 sene bekletsenizde koruma maksimum olur.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• saolun arkadaşlar ilginiz için.dediklerinizi uyguladım.bundan sonra kulağıma küpe oldu asla yağsız bırakmam.temizlik imandan gelir canim :)