15 Kasım 2008 Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hakikaten Erdem abi, onu da hiç düşünmemiştim. Demekki dinlenmiş olarak çalışsan 1cm altına düşebilirsin. Gelecek sefere ben seferber olurum tüfek dolumuna artık... =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hakikaten Erdem abi, onu da hiç düşünmemiştim. Demekki dinlenmiş olarak çalışsan 1cm altına düşebilirsin. Gelecek sefere ben seferber olurum tüfek dolumuna artık... =)

okuyanda inanacak haa? hatta tam techizat yukarı tepeye koşup gelip öyle yapmaya başladım gurupmanları ;lol;

yalnız bir dahaki sefere 21.10g H&N ler ilede deneyeceğim, belki hafif rüzgarlı havada bir nebze yardımı olur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Bir tane Vasilimiz vardı tok karnına kesinlikle atış yapmazdı, yemek mangal bile ona orucunu bozdurmazdı, "olmaz yemiyeceğim, atış yapacağım" derdi, ve asla atış öncesi performans gerektiren şeyler yapmazdı.

• evet evet adı ''sniper diyeti''.

sabah kahvaltı: yarım yumurta,bir dilim ekmek,zippo büyüklüğünde peynir.
    öğlen: salata,1 bardak su
    akşam: balık,1 tek rakı

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• tıka basa yiyorum ama atışlarım süper 100 kiloya yaklaştım. ;tacli#

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• tıka basa yiyorum ama atışlarım süper 100 kiloya yaklaştım. ;tacli#

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

afiyet olsun ;lol;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yav resimleri falanda görünce çok üzüldüm,çok güzel bi buluşma olmuş, keşke gelebilseydim. Ama bu cuma sınavlarım bitiyo, inşallah bidahaki buluşmaya bende gelicem. Ayrıca Erdem abi tebrik ederim ;d;, hakkatten çok güzel bi grup olmuş, devamını bekliyoruz...

• hafif toplu olmazsan yerde sağına soluna taş batıyor atış konsantrasyonun bozuluyor.yemeğe devam..:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• .Yücel arkadaşımız atış pozisyonunda bacak bacak üstüne atarak duruma ne kadar hakim olduğunu göstermiş tebrikler.Bu arada Erdem abi resimlerden pompada artık eskisi kadar zorlanmadığını görüyorum,yanılıyormuyum kaslar alışmış gibi.

Biz aramızda da konuşuyoruz, bu pozisyonu FT yarışmalarında da bir kategori olarak konulması için girişimlerde bulunacağız ;şrofls;.;şrofls;.

Dikkat edilirse her buluşmada Erdem'in pompayla bir resmi var, eee adam çalışıyor, bolca atış yapıyor da ondan. Bu sebeple de grup çalışmaları her gün daha da iyiye gidiyor...

• Osman abi resimler harika 2 dk olsada yüzünü gördük (ben biraz geç geldim de) kısmet başka zamana.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Osman abi resimler harika 2 dk olsada yüzünü gördük (ben biraz geç geldim de) kısmet başka zamana.

Göktuğ Haklısın Hiç ayrılmak istemezdim ama İnan randevum vardı senin geldiğinde toplanıyordum.inşallah başka zaman olur.Resimlere seni ve serdarı dahil etmeyide unuttuk kusura bakmayın :him:s ....

A Takımı Üyesi

• Buluşma sonrası bu konuya hiç bişey yazmadığımı farkettim ;şrofls;.

Gerçekten güzel bi gündü , katılan herkese teşekkürler. Osman abi fotolarda ben olmasamda ellerine sağlık teşekkürler ;d;

ayrıca atış sonrası Osman abinin misafiri olduk, saolsun bizi ağırladı bol bol sohbet ettik,bize kolleksiyonundaki parçaları gösterdi , hepside birbirinden güzel oyuncaklar, tümünü imzasına eklese bi sayfa tutar galiba ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5