Otomatik av tüfeğinde kullanılmak üzere hangi reflex sight(holosight)?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Otomatiğime holosight takmak istiyorum,piyasada gördüklerim çok zayıf,kırılganlar kaliteli ve uygun fiyatlı önerilerinizi bekliyorum...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Otomatiğime holosight takmak istiyorum,piyasada gördüklerim çok zayıf,kırılganlar kaliteli ve uygun fiyatlı önerilerinizi bekliyorum...

Süleyman,
    Necatibey'deki büyük mağazada (adını unuttum :him:s ) 2-3 tür holosight görmüştüm 5-6 ay önce, tuzlu ve kaliteli bişeylerdi. onlara bir bak istersen

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yatagun'da Square marka holosight var, onu bir sor istersen?

.

ankarateam.png

• Ne işe yarar holosight?? :him:s

açık elektro-optik nişangah sistemi, yatagun'dan ararsanız görürsünüz.

.

ankarateam.png

• Gördüm görmesine de nasıl kullanılıyor tam olarak nasıl nişangah görevi yapıyor merak ettim.

Edit: Şu diopterle karıştırmışım ben. Bilen varsa onu söylesin bari birisi :)

• Gördüm görmesine de nasıl kullanılıyor tam olarak nasıl nişangah görevi yapıyor merak ettim.

aletin üzerindeki camda kırmızı veya yeşil bir holografik nokta (veya başka şekillerde) oluyor, cihazı açınca görünüyor, yine dürbünlerdeki gibi yükseklik-yanal ayarları var onlarla ayarı yapıyorsunuz. yani gez-arpacık yerine ayarladıktan sonra o noktayı hedefe çakıştırıp tetiğe basıyorsunuz. Red-dotların açık versiyonu gibi düşünün.

EDİT: onuda bir bilen yazsın bari :)

.

ankarateam.png

• Süleyman,
    Necatibey'deki büyük mağazada (adını unuttum :him:s ) 2-3 tür holosight görmüştüm 5-6 ay önce, tuzlu ve kaliteli bişeylerdi. onlara bir bak istersen

Avpara zaman zaman ugruyorum,gecen hafta her tek kursun almak icin ugradım 15 liralık kursuna 25 lira istediler,"satmamak istiyorsunuz herhalde en pahalı yerde 16 lira,çok alacam dedim" fiyatı indirmediler malesef.yine ugrar bakarım,teşekkürler...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Yatagun'da Square marka holosight var, onu bir sor istersen?

yatagunda ki markayı pek bilmiyorum o yuzden cekindim,belki ithalatı yapılan ürünler arasında vardır o zaman dusunebilirim...Saglam yapılı olması önemli çünkü tüfek avda sürekli saga sola carpıyor istemeden...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• yatagunda ki markayı pek bilmiyorum o yuzden cekindim,belki ithalatı yapılan ürünler arasında vardır o zaman dusunebilirim...Saglam yapılı olması önemli çünkü tüfek avda sürekli saga sola carpıyor istemeden...

geçen ejlover'ın safiri üstündeki holosight atış yaparken dağılmıştı, sağlam bişey lazım yani dediğin gibi. reddot lara baksan, kullanımı onlarında aynı ve daha sağlam?

.

ankarateam.png

• Avpara zaman zaman ugruyorum,gecen hafta her tek kursun almak icin ugradım 15 liralık kursuna 25 lira istediler,"satmamak istiyorsunuz herhalde en pahalı yerde 16 lira,çok alacam dedim" fiyatı indirmediler malesef.yine ugrar bakarım,teşekkürler...

zaten bi sormuştum atmıyım zaman geçti ama ya 150 ya 250 dolar demişlerdi, değişken artıkılı falan vardı.

.

ankarateam.png

• Tüplü reddotların kullanımı reflex sightlar gibi değildir sanıyorum onlarda tüpe doğru eğilmek gerekiyor ayrıca extra agırlıklarınıda göze alamıyorum

[Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/081117/temp/fzgmfi7o.jpg]

Fotoğrafda ki ürün nispeten sağlam gibi...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen trou6le ().

• Avparda 2 model var biri dandik birşey 250 ytl istediler biri fena değil sıkı durun 1.925 ytl ...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Arkadaşlar bende var bundan tam adı Holographic lazer pointer cinsi plasma bunu silaha takıyosunuz eğilmenize gerek yok,incecik çerçeve, zaten içi cam, şöyle bişey hayal edin tüfeği doğrultuyosunuz kimsenin görmediği ama sizin gördüğünüz bir artı var önünüzde crosman 1077 gibi seri tüfeklerle ve tabancalarla hedefin kaçması ve ıskalama imkansız Counter-Strike oynar gibi kolay ateş edebiliyorsunuz..silahı doğrultuyosunuz ve önünüzde bir artikel var direk swat moduna sokuyo adamı...

İlgilenen olursa Pm atabilir bir iki resimde yollayabilirim..

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Arkadaşlar bende var bundan tam adı Holographic lazer pointer cinsi plasma bunu silaha takıyosunuz eğilmenize gerek yok,incecik çerçeve, zaten içi cam, şöyle bişey hayal edin tüfeği doğrultuyosunuz kimsenin görmediği ama sizin gördüğünüz bir artı var önünüzde crosman 1077 gibi seri tüfeklerle ve tabancalarla hedefin kaçması ve ıskalama imkansız Counter-Strike oynar gibi kolay ateş edebiliyorsunuz..silahı doğrultuyosunuz ve önünüzde bir artikel var direk swat moduna sokuyo adamı...

İlgilenen olursa Pm atabilir bir iki resimde yollayabilirim..

Bilgiler için teşekkür.Resimleri forumda paylaşabilirsek çok kişi ilginecektir.<<<selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil