ARMSAN & VURSAN & BAİKAL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu üç firma da yarı otomatik yivsiz üretiyor. Bu üçünü gören, bilen kulllanan var mı? İzlenimleriniz nedir? Özellikle Baikal MP-153 nasıldır, tavsiye eder misiniz?

• Ben kullanıyorum ve tavsiye ediyorum. O fiyata alınabilecek en iyi tüfek.
    Malzeme ve sağlamlık olarak diğer markaların üstünde olduğu kesin..

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• armsan gazlı -hafif- bence en güzel silahlardan biri özellikle en kundağı - sağlam ama iyi bakım yapılmalı gaz ünitesi tıkanırsa tutukluk yapıyor
    vursan artık tamamiyle stoger oldu : mekanik-ağır-bence pek güzel değil ama sağlam ve tutukluk yapma olasılığı cok az - döner kafalı fişeği daha iyi kavradığını söylüyorlar
    baikal :bildiğim kadarıyla mekanik sağlam vurdum duymazda denir çamurdan cıkar atar ağır diye biliyorum

korfezteam.png

• Selamlar...Armsan A612W aldım ve bugün deneme fırsatım oldu.tek kelimeyle mükemmel .fikir sahibi olmak için en baş konu,A620W inceleme bölümündeki yorumumu okursanız eğer; tüfeğin üstünde yaptığım kısa bir denemenin sonucu olarak izlenimlerimi yazdım.ama alacaksan şiddetle öneriyorum.pişman olmazsın.ben memnunum.saygılar.....