FX Airguns- Typhoon bullpup 4.5mm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Latvia'da birisi (Atilla) yapmış, süper olmuş ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bulbuplar nedense çok ilgimi çekmiştir.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• benim hoşuma gitmedi aslında. orjinal hali daha çok hoşuma gidiyor.

sonuçta kendi zevki iyi iş çıkarmış ama hakkını da vermek lazım

• counter deki 4ün 4ü gibi.güzel olmuş.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• orjinali 100 kat daha güzel görünüyor bence. çok kötü olmuş.

• millet neler neler yapıyor hayran oluyorum ben 54 ün bakımını zor yapıyorum halbuki ne modifye hayellerim vardı hepsi başka bahara kaldı ;tacli#

• Bu silahları bullpup a çevirirken tetik mekanizmasını nasıl ileri alyorlar. Namlu ucuna yakın bir yere ikinci bir tetik mekanizması yapıp, onu da orjinal yerindeki tetiği tetikliyecek şekilde mi, yoksa tamamen yeni bir tetik mekanizması ile mi acaba? :him:s

• benim merak ettiğim nişan alırken yüzün pellet yükleme yerine çok yakın olması ya pellet iticideki conta hasar görürse ordaki kaçan hava basıncı kullanıcının yüzüne zarar vermezmi.

• aslında ideal olanı bu .lüzumsuz ağırlık ve uzunluktan kurtuluyorsunuz. arabanızdasınız diyelim. tenha yolda giderken baktınız bir suyun içinde şişe yüzüyor. bizim tüfekleri gelde sağa yada sola doğrult bakalım. heyecana kapıldınmı döşemeleri zarar verirsiniz. ama bulbup olursa tabanca gibi ne güzel.

kim yapıyormuş bunu ? T.c. de ustası varmı ki acaba ?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• fx' e kıyılıpta orası burası kesip biçilirmi ?iki tane suda yüzen şişeye rahat rahat sihir yapacaz diye ,tornavidayı bile göstermem ,modifiye tamam hadi kundak yakıştırdık o da tamam ama kesip biçince kıyamam ben yav ,güzel bir namlu bulup başka materyallerden ,gövdeden inşa et bullpup yap derim ama bu rus milletine akıl sır ermiyor

• pardon arkadaşlar orjinal in olacakdı yanlış yazmışım uyarın içinde teşekkür ederim arkadaşım