4 ocak 2009 pazar İzmir bulusması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pazar günü bir bulusma yapalım aldığım tüfeği (gamo cf30 Uğur arkadas sağolsun temiz bakmış) denemem lazım evde keyifli olmuyor
    gelirim diyenler haber versin

bulusma yeri için yamanlar diyorum ama baska yerde olabilir

535 2459555

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• arkadaslar bulusma yağmur nedeniyle iptal olmustur büyük ihtimalle haftaya pazar günü yapılacak

egeteam.png

leapers 3-9*40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen tenere74 ().

• yavuz bey en azından iki kişiyiz ben dünden hazırım ;avci;

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Hava tahminlerinde pazar günü için yağmur gözükmüyor x;.z
    Bende varım, yanımda hobiye yeni gönül veren bi arkadaşımıda getiricem :)

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• evet üç kişi olduk yok mu arttıran

Osman webleyi raider'ı unutma sakın :whistling:

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Raider hiç unutulurmu timur abi, demirbaşım oldu o tüfek :)

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Osman kardeş, ben her ne kadar epey bir şişe getiriyorsam da, sen buluşmaya gelirken yine de bizim fabrikanın ordan kalan şişeleri alıver. Malum senin silahlara şişe dayanmıyor. Sakın yanlış anlama, arada bir bizde şişe vurmak istiyoruz ondan.

egeteam.png

• yavuz bey bulusma tarihini kesinleştirelim artık ne dersiniz ?;avci;

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Genelde İzmir grubunun fotoğrafçılık işlerini ben yapıyorum, ama bu sefer bir amatör fotoğrafçı olarak çok daha güzel karelerle karşınızda olacağım. Umarım beğenirsiniz.
    Buluşma tarihi bu pazar yani 11.01.2009 olarak kesinleşti diye düşünüyordum ! ! !

egeteam.png

• Official Post

Genelde İzmir grubunun fotoğrafçılık işlerini ben yapıyorum, ama bu sefer bir amatör fotoğrafçı olarak çok daha güzel karelerle karşınızda olacağım. Umarım beğenirsiniz.
    Buluşma tarihi bu pazar yani 11.01.2009 olarak kesinleşti diye düşünüyordum ! ! !

Yavuz bey çekeceğiniz fotoğraflar içinden beğendiklerinizi Galeri bölümün de EgeTeam kategorisine girin, bu size ileride EgeTeam in gelişmesinde fayda sağlayacaktır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• arkadaslar yarın kaçta nerede bulsuyoruz ;dance;

egeteam.png

leapers 3-9*40