HATSAN TORPEDO 150 -- 4.5--İLK KULLANIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ARKADAŞLAR MERHABA BUGUN BU FORUMDA 2. GÜNÜM VE SİLAHIMI İLK DEFA BÜGÜN DENEDİM

AĞIR OLMASININ DIŞINDA DAHA ÖNCE HAVALI TÜFEK KULLANMAMIŞTIM AMA YİNEDE MENZİLİ ÇOK İYİ VE ATTIĞIMTÜM HEDEFLERİ 50 M 100M VE ÖZELLİKLE 150 METREDEN DENEDİĞİMDE VURUŞU İSABETLİ VE ETKİLİ AMA MALESEF ŞU DÜRBÜN OLAYI ÇOK ZOR SİTEDE ÖZEL TEKNİKLERLE ANLATILIYOR AMA YİNEDE AYARLAYAMADIM.ACABA ŞU LAZER YATSITMA NASIL GÜNDÜZ ETKİLİMİ DÜRBÜNE BAYAĞI YARDIMCI OLABİLİR AYRICA DÜRBÜNÜM RIFLE SCOPE 3-9X32MM DÜRBÜN KALİTESİZ OLABİLİRMİ.AYRICA HER ATIŞTAN SONRA NAMLUDAN DUMAN ÇIKMASI NEDEN ACABA...

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• Hayırlı atışlar kazasız belasız kullanman dileğiyle. ;d;

Tüfeği yeni almıştın sanırım kaça aldın? ve bunu almadan önce karşılaştırma yaptıgın tüfekler ve fiyatları nelerdi kısaca anlatırmısın! bende bi tüfek sahibi olmayı istiyorummm.. ;şrofls;.

• TÜFEK BANA DÜRBÜNÜ KILIFI İLE BİRLİKTE 600 YTL YE MALOLDU

DAHA ÖNCE DİANA PANTER 31 ALMAK İSTEMİŞTİMAMA İTHAL ÜRÜN OLDUĞU İÇİN BÖYLE BİR SİLAHLABAŞLAMAK

İSTEMEDİM SONRADAN HERKEZİN HATSAN 125 TAVSİYESİ ÜZERİNE HATSAN 125 E YOĞUNLAŞTIM AMA

ONUNDAN DEVAMLI ÖNDEN KIRILMASI BANA ÇOK SAĞLAM OLMAYACAĞI GELDİ ÇÜNKÜ HER 4.5LÜK SAÇMAKOYARKEN

TÜFEĞİ AÇIP KAPAMAK SAĞLIKLI OLMAYACAK ÇABUK DEFORMO OLABİLİR DİYE TORPEDOYA KARAR VERDİM

ÇÜNKÜ TORPEDO ALTTAN KIRMA VE SAÇMA YUVASI BOZULACAK BİR TARAFI TEK SORUN ÇOK AĞIR VE TEPMESİ YÜKSEK

AMADA YİNEDE BENCE GÜÇLÜ BİR TÜFEK KURMASIDA KOLAY AMA DÜRBÜN SEÇİMİMKÖTÜOLDU BİRAZ UCUZA KAÇTIM

MENZİLİ İYİ AMA DÜRBÜNÜ ÇOKKALİTELİ BİR ŞEY ALAMADIM EN AZINDAN LAZERLİ OLSAYDI DİYORUM.

hatsan at44-10 ....4.5.....square 3-9x40 scuba tüp(rüştü bey)
    Hatsan torpedo 150 th....4.5---- optima 3-9x32mm
    crosman 357 8.
    klasik tekli martını henry
    k.üzümlü klasik çifteli

• Official Post

Lütfen forum kuralları okuyun !!!

Forumda büyük harflerle yazmak yasaktır.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?