ESER MARKA TÜFEKLER VE BİLGİLERİ BUYRUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa hocam yeni markamız herkese hayırlı olsun

uygun fiyatı ile benim gibi start olacak arkadaşlarımız içinde biçilmiş kaftan gibi görünüyor.

Şuan beklenen tek şey yorumlar

saygılarımla... ;d;

• Official Post

Benim son zamanlarda sürekli yüksek işçilikli pcp lerle yoğun olmam, incelerken bu silaha haksızlık yapacağım gibi geliyor bana, ;kihhik, keşke bir emsal fiyatlı kırma namlu silah olsaydıda kıyaslayabilseydim

• Benim son zamanlarda sürekli yüksek işçilikli pcp lerle yoğun olmam, incelerken bu silaha haksızlık yapacağım gibi geliyor bana, ;kihhik, keşke bir emsal fiyatlı kırma namlu silah olsaydıda kıyaslayabilseydim

Yoo ,bence sizin kitabınızda haksızlık olmaz , olmamalı bu tüfek iyi çıkmalı #himsAzcık kafiye oldu ;kihhik,

• Official Post

" ERKUT " Kadir bey yarın sabah hız testlerini ve gurupman çalışmalarını yapacak ve yayınlayacak, benim namluda yaptığım ön gözlem, yivler biraz fazla derin, ve %60 set, %40 yiv görünüyor, bu silahın fiyat performansına göre gez kötü değil, plastik ama fonksiyonel, ayrıca metal işçiliği Hatsandan %30 - 40 daha iyi.

• aslında tüfeklerdeki gözlemleriniz sonucunda, en azından kullanılan malzemelerin kalite oranı hakkında verilebilecek bir kaç ön bilgi bile , tüfeklerle ilgili ayrıntılı bir inceme yapılana kadar bu tüfeklerden alacak olanlar için genel bir fikir oluşturabilir.( mesajı yazarken cevaplamışsınız.pardon)

6-24*50 tasko

• Mustafa Serdar Ağabey, 10 metrede 4,5 mm çaplısı 4,5, 5,5 çaplısı da 5,5 mm 'lik delik yapıyormu, en çok onu merak ediyorum ben. Eğer 2,6 kg ağırlığında bir tüfek bunu yapabiliyorsa fazladan söze gerek duymam. Umutluyum.!!! Daha sonraki merak ettiklerim de gez ve arpacık yapısı ile namlu dış çapı.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Official Post

Namlu sanıyorum 15mm ama yuvarlakran matkapla delme namlu değil, soğuk çelik çekme ST52-3 kalibre borudan imal bir namlu olduğu için eğilme sorunu yaşayacağını sanmıyorum.

• Dürbün rayı varmı acaba tüfeğin üzerinde. Silindiremi açılmış yoksa kanallar. Farkını ödesek tüfek sökülüp uygun şekilde yağlanıp gelirmi acaba. Benim için sorun olmaz ama tüfeği sökemeyen arkadaşlar için hizmet ve yataguna gelir olur. Tekrar belirtiyim krom kaplama şahane duruyor.

• Official Post

İlker Krom kaplamalı olanının fiyatını bilmiyorum, öğrenirim, ama stoğa koymak dersen o biraz sıkıntı, ha talep olur, ön siparişle imal ettiririz.

Dürbün kızağı Weihrauch pistonluların aynısı gövdeye kanal açılmış ve bence mükemmel açılmış, aldığınızda hak vereceksiniz,

• Namlu çıkış hızlrını bekliyorum hemen vericem siparişi. Bende krom için ön sipariş düşünmüştüm.

• Namlu bloğunun iki tarafında çanak pul varmı acaba? :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Official Post

Namlu çıkış hızlrını bekliyorum hemen vericem siparişi. Bende krom için ön sipariş düşünmüştüm.

İlker bu silahların piston çap'ı 26mm yani gamolar ile aynı, ESMagnumda silndir boyu oldukça uzun yapılarak hacim artırılmış, ama gördüğüm kadarıyla ESMagnumda yay fazla sert olmuş, bence biraz daha yumuşak olmalıydı, hız herşey değil, 50fps az atsın ama adam gibi atsın.

Birde emniyet mandalı çok hoşuma gitti, aynı Diana Mod54 dekinin aynı pozisyonda, aynı kibarlıkta ve aynı şekilde otomatik emniyet sistemli.

• Mod 125 ten ve kızım doğduktan sonra hız tutkum gitti gelmedi :D

Sadece amacıma uygun olanı seçmek istiyorum. Artık hedefim şişeler değil kapakları olsun istiyorum.

Eserin sitesindeki 200m/sn. modeli bile düşündüm ama gelmemiş galiba.

• Yurdumun başka bir güzel tüfek örneği :)

Mustafa Bey acaba havalı tüfeğe başlamak isteyen birisi için uygun mudur? :)

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Official Post

Yurdumun başka bir güzel tüfek örneği :)

Mustafa Bey acaba havalı tüfeğe başlamak isteyen birisi için uygun mudur? :)

Kendi sattığım silah için Uygundur demem, ancak üyelerimizin ikinci el silahları için bu terimi kullanırım, yarın gurupman testleri sonuçlanır ve açıklanır, kişi kendi karar verir.

Hasanfuat kardeşimin geçenlerde söylediği, Hatsan Mod135 ile ilgili sözlerini ömrüm boyunca hatırlayacağım ve cümlelerimi kurarken herkesin, tam söylemek istediğimi anlayacakları şekilde açıklamalarım olacak.

• İlker Bey biraz alakasız olacak ama ben airsoftçuyum ve custom bir silahı kullanma şansına eriştim(O Şimdi Askerde, Can abinin umarım askerliği iyi geçer :) ) , 280 fps civarındaydı ancak 400 fpsteki bir silahtan nasıl daha isabetli ve uzağa atabilrdiğine şahit oldum..

Yani hızı değil, isabeti önemli , Ki bunu hiç havalı kullanmamış birisi söylemekte şu anda, sadece öğrendiklerinden kıssalar çıkartarak...

İyi akşamlar.. :)

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#

• Bende aynısından dedim :D İnsan bunu zamanla öğreniyor. Yoksa ilk tüfeğimden önce kimse uyarmamış değildi

• Mustafa Bey , benim daha önce kullanmış olduğum eser in tetiği plastik değildi , metaldi . yeni tüfekler de öylemi acaba?

6-24*50 tasko

• Official Post

Mustafa Bey , benim daha önce kullanmış olduğum eser in tetiği plastik değildi , metaldi . yeni tüfekler de öylemi acaba?

Evet tetik de muhafazasıda çelik, sadece plastik kundakta tetik muhafazasıda plastik ama kalitesi tatmin edici.

• Evet tüfek gittikçe şekilleniyor,şimdilik olumsuz bir görüş yok.Galiba herkes nefeslerini tuttu,namlu çıkış hızını bekliyor.

Yarın büyük gün. x;.z

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN