gamo cf 30 kibrit çöpü 2

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i544.photobucket.com/albums/hh347/tenere74/th_kibrit2.jpg]

daha önce patriotla yaptığım kibrit çöpü atışlarını bu sefer gamo ile denedim mesafe 10 m pelletler crosman pointed

bu atışlardan bir gün öce gamoyu komple dağıttım aşınmış olan oringlerini değiştirdim tüfeği aldığım Uğur bey zaten yeşil gres uygulamasını yapmış
    ben yeniledim ;avci;

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• elinize gözünüze sağlık, paylaşım için teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Arka fonda delikler olmasa daha güzel olurmuş. Tebrik ederim. Ayrıca evde atış yapıyorsanız yanık kibrit kullanın, kibrit başı çarpmadan alev alarak evde bir yerlere sıçrayabilir. (Çok mu paranoyağım #hims )

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• evet kutuyu değiştirme vakti gelmiş ama içindeki mermer parçası sanki bu kutu için yapılmış ;kihhik,

ben kibrit yazdım ama onlar aslında kürdan daha iyi görmek için kalemle boyadım onları ;dance;

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Geçen bende evde krono 'da hız ölçerken eve yeni bir delik açtım vatana millete hayırlı olsun. Zaten hastalığı ilerlemiş olan arkadaşlarımızın evinde ya da iş yerinde üzerinde delik olmaması gereken bir yerlerinde mutlaka birkaç delik vardır. Bizim gibi hasta arkadaşlar bir bakışta bu deliğin kaç mm pelletle açıldığını, pelletin cinsini ve kaç grain olduğunu bile söylememiz olasılık dahilinde :) Umarım senin de mermer bir gün sana haber vermeden çatlayıp bir yerlere yeni delik açmana sebep olmaz ;kihhik, Ben en son 14.3 grain lik ve saniyede 930 fps hızla uçan bir crosman premier pellet ile odamdaki takım çantası ve ardında duran malzeme dolabımda 5.5mm çapında yeni bir delik açtım. Bunu yapmadan önce söz konusu pellet, 30cm kalınlığında katlanmış kumaşı, 2 karton kutuyu umarsız ve hoyratça geçip gitti ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Murat sen geri kalmışın, ben yaklaşık hangi silahla atıldığınıda tahmin edebiliyorum deliğin yapısından ;kihhik,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• evde cok delik açtım özellikle patriot yüzünden her şeyi delip geçti ;kihhik, ama bu mermer parçası yaklaşık 6-7 cm kalınlığında patriot kıramadıysa cf 30 un hiç
    şansı yok ;dance;

egeteam.png

leapers 3-9*40