hatsan 5.5 ile 6.35cal. modellerin kalitesi nasıl.?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hatsanın 5.5cal. ile 6.35 cal. nasıl bu modelleri artıları eksileri hızları güçleri..
    kullananlar ve bilenler cevaplarsa daha iyi sonuç alınır.. çünki almaya niyetim var bide şüphe var karasızım yani.? :rolleyes: pamukeller klavyeye hadi.. ;)

TurkishMauserGewehr

• Benim Hatsan 6.35 mm ve çok çok memnunum. :D En azından benim atış alanımda istediğimi vurmamı sağlıyor(20 metre civarı), namlu iyi gibi bir durumda(gözlemlediğim kadarı ile), tepmesini, sesini çok seviyorum en çokta görünümünü(bipod şuanda takılı değil, bipod'sız da ne kadar güzel görünüyormuş bebeğim :D ) seviyorum.

Tabii ki Hatsan alacaksan herkes alma diyecektir, bende öyle diyeceğim çünkü namlu kötü çıkacaktır.

• Mauser ne alırsan al razıyım ama 6,35 hele hele hatsan alma :D

• Açıkcası bu markayı alacağıma 20 m öteye hedef kağıdını diker elimle minik taş atarım daha iyi... En azından daha zevklı olur :)

+1 :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bugün bi Webley hüsranı yaşıyoruz malum. HALTSAN dedinmi söylemek istediğim çok şey var ama, RTÜK devreye girer be arkadaşım. En iyisi susayım.

Webley Patriot - T.M.A.

• abovvv kimseden olumlu sonuç yok pek hatsan için.. :D

sadece hatsan değil :D ben 3 haftadır karar veremedim :D webley patriotta karar kılmıştım oda kötüymüş :D

gamolarada kötü diyolar :D bi dianaya kötü diyen görmedim :D 750 ytl yi basıp alcam (mesela yani :thumbup: )

• Official Post

Mustafa 1000 YTL yi veren biraz daha dokunarak Diana Mod54 .22 (5,5mm) alır ve pişman olmaz diyeceğim ama sıfırı piyasada ve distribütörde de kalmadı,yeni parti nisan da gelecekmiş,fakat forumda bir mod54 var henüz 1 aylık o silahı kaçırma,tabi benimle yazışmaların da 5,5mm almak istediğini belirttiğin için.

Yada yine forumda aynı güçte üstelik benim modifiye ettiğim bir mod52 var bu iki silah dan birini al derim.

• Official Post

Güç olarak süper fakat 350 nin yeni modellerinde kasa çelik kalitesi hiç hoşuma gitmedi.,ayrıca kırma namlu almamaya gayret ederim,patriotu önermemin nedeni 350 den kat kat güçlü olması ve gezi,tetiği orijinal ingiliz kalitesi olmasıydı.

• Official Post

peki abi fx ler gelene kadar güçlü ve yaylı ne önerirsin?

Diana Mod52 yada Mod54,en azından yüzüm kara çıkmaz ve ileride teşekkür edersiniz.

• teşekür ederim mustafa abi 2.elde bir mod 52 var sen modifiye etmişsin

konuşmak lazım.

• ben hatsan mod 125 5,5mm kullanıyorum , şimdiki aklım olsa kesinlikle 6,35 alırdım ;) 6,35 lerin namlu çıkış hızı piyasada tüfek diye satılan ki bunlara yabancı markalarda dahil , çoğu tüfeğin namlu çıkış hızından yüksektir , bi 4,5mm pellet ile bi 6,35 pelleti yan yana koyun , deveyle cüce gibi olduğunu göreceksiniz :D tahminim 6,35 hatsan avda kullanılması yasak olsada ;) head shoot olayıyla domuz dahil pek çok memeliyi öldürecek güçtedir , tabi mesafe 30 m yi geçmemeli , ben 5,5 mm den şikayetçi değilim , ama kafa kafaya değiştirmek isteyen , kargo masrafınıda bölüşecek arkadaşlar varsa kendi 5,5 mm hatsan 125 imi 6,35 hatsan 125 ile değiştirmeye açığım , isteyen arkadaşlar özelden mesaj yazabilir ankara elden değiş tokuş için tercihimdir, bu mod 125 e çok haksızlık yapılıyo , bi arkadaş diyoki elimle atarım 6,35 pelleti hedef kağıdına daha iyi falan , ya hatsan 125 kullanmamış yada kolunun çok güçlü olduğunu sanıyo , hayatında 6,35 pellet görmeyenlerin böyle yorumlar yapmasını protesto ediyorum :( teklifim sonuna kadar geçerli gözüm gibi baktığım 5,5 mm hatsan 125 i mi 6,35 mm ile değiştirmeye açığım ;) taa başta alırken 6,35 görmüştüm aynı yerde ama forumdaki arkadaşlar saolsun 5,5 almamda etken oldular pişmanım :(

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• avda yasak olduğunu bende biliyorum ve hatta belirtiyorum ama kalibre arttıkça kuvvet artıyo , ben bunu savundum hep savunacam , kalibre artınca hız baya yavaşlıyo ama güç hızdan önce ağırlıkta...

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...