Modifiye Parçalar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Arkadaşlar bir takım silahların modifiye parçaları Veli bey'in sitesin de satışa sunulmuştur.

• sayın mustafa serdar bey öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun size sormak istediğim bir şey var ama bilmiyorum açık olarak fiyat vermeniz prensiplerinize aykırımıdır ama bir maccari yay ve keçesi birde susturucu bana ne kadara mal olur yada tüfeğe göre değişirmi yoğun olduğunuzu yazılarınızdan okuyorum ama benimde acelem yok önce bu forumdan 1 aya kadar bir tüfek almayı düşünüyorum bende cfx royal vardı onu bayi bi arkadaşımın vitrinine koyduk benim almayı düşündüğüm tüfekte mod52 mod48 mod54 veya hw 97k gibi bir tüfek cevaplarsanız sevinirim cevaplamazsanız saygı duyarım daha sonra size pm ile yani yaptırıcam zaman ulaşabilirmiyim teşekkür ederim.

Weihrauch hw 97 k 4.5 mm. ;tufey#

• Official Post

Merhaba arkadaşım,

Ben ücret karşılığı modifiye yapmıyorum,yaptığım modifiyeler genelde kendi silahlarım,ve zamanında bana silahını gönderip "istersen boz abi" diyen arkadaşların silahlarıydı,ben şu anda çok yoğunum,yeni 3 farklı modelde prototip silah projelerim var onlardan dolayı da hiç vaktim yok,

Yay amerikadan getirtiliyor,satın alma rehberinde adresleri var ve kendiniz satın alıyorsunuz,büyüklüğüne göre 2 yarı fiyatta yay var $17.00 ve $25.00 ,keçenin de $9.00 ve $19.00 iki farklı kaliteleri var ve aynı yay alınan siteden alıyorsunuz,zamanı geldiğinde silahınızı aldığınızda,ona uygun linkleri size veririm yine forum sayfalarından.

Bende sizin ve ailenizin bayramını kutlarım. :)

• kusura bakmayın mustafa bey ben forumda yeni olduğum için sizleri yeni yeni tanımaya başladım ben sizi silah tamircisi zannettim tekrar özür dilerim güya size tüfek gönderip modifiye yapmanızı istiycektim neyse o zaman tüfeği aldığım zaman sizden bilgi isterim tekrar teşekkür ederim iyi geceler.

• Official Post

Estağfurullah,özür dilenecek bir durum yok, ^^

Forum sayfaların da her türdü yardım çağrılarını yanıtlamaya çalışırım.

• sayın mustafa serdar bey öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun size sormak istediğim bir şey var ama bilmiyorum açık olarak fiyat vermeniz prensiplerinize aykırımıdır ama bir maccari yay ve keçesi birde susturucu bana ne kadara mal olur yada tüfeğe göre değişirmi yoğun olduğunuzu yazılarınızdan okuyorum ama benimde acelem yok önce bu forumdan 1 aya kadar bir tüfek almayı düşünüyorum bende cfx royal vardı onu bayi bi arkadaşımın vitrinine koyduk benim almayı düşündüğüm tüfekte mod52 mod48 mod54 veya hw 97k gibi bir tüfek cevaplarsanız sevinirim cevaplamazsanız saygı duyarım daha sonra size pm ile yani yaptırıcam zaman ulaşabilirmiyim teşekkür ederim.

Arkadaşım Ben Maccari'den yay getirdim kendi silahıma (Diana 54) fakat yay kaliteisz çıktı. 300-500 atıştan sonrayay kendini bıraktı. İyice küçüldü ve güçsüzleşti. (O zamanlar bu yayı benim tüfeğe takan da Mustafa bey'di.) O da bu durumu gördü ve Sağolsun bana başka bir yay ayarladı ve taktık.

Diyeceğim şu ki, Maccari den gelen yaylar bazen bozuk çıkabiliyor. Şansına...

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• mustafa bey iyi akşamlar modifiye yaptığınız tüfekler bölümünde 15 adet aas410 susturucusu yaptığınızı yazmıştınız ve mod 54e takmıştınız onlardan hiç elinizde kaldımı kaldıysa bir tanesini bana satabilirmisiniz bu gün gmby arkadaşımın mod 52 sini aldım sizin modladığınız şimdi bana susturucu lazım nasıl yaparız teşekkürler.

• Official Post

mustafa bey iyi akşamlar modifiye yaptığınız tüfekler bölümünde 15 adet aas410 susturucusu yaptığınızı yazmıştınız ve mod 54e takmıştınız onlardan hiç elinizde kaldımı kaldıysa bir tanesini bana satabilirmisiniz bu gün gmby arkadaşımın mod 52 sini aldım sizin modladığınız şimdi bana susturucu lazım nasıl yaparız teşekkürler.

Elimde kalmadı ama yenilerinin imalatını başlattım,yakında Veli bey in sitesinde satılığa çıkacak.

• teşekkür ederim biraz bekliycez o zaman. ha birde bu mod 52 de hangi pelleti tavsiye edersiniz 5.5mm bu silahı siz modlamışsınız.

• Official Post

teşekkür ederim biraz bekliycez o zaman. ha birde bu mod 52 de hangi pelleti tavsiye edersiniz 5.5mm bu silahı siz modlamışsınız.

En Uyumlu pellet i Diana High Power 21grains,fakat Benjamin 14,3grains pelletide kullanabilirsiniz.

Bu arada unuttum,silahın zımba gibi,hayırlı olsun,kazasız isabetli atışlar dilerim,son modifiyemden sonra o silah henüz kullanılmadı.

Ayrıca bu silahla ilgili bir takım gurup ve delme,tahrip etme testleri yaparda yayınlarsanız hoş olur.

• saolun gerçekten sizin mod ladığınız bir tüfeği almak çok iyi oldu benim için saolsun gmby hemşerimde fiyatta çok yardımcı oldu ya bide bu grains demek gram demek değil diymi denizlidede bu pelletleri bulmak sorun biraz ama hilal av dan alırız artık.tabiki tüfeği test ettikçe gruplarını gücünü yazıcam.evimin arkası orman olduğu için çok rahat atışlar yapıcam inşallah tekrar teşekkür ederim bide ben pc den fazla anlamıyorum bu verdiğim ilanı silemiyorum nasıl silicem.

• Official Post

saolun gerçekten sizin mod ladığınız bir tüfeği almak çok iyi oldu benim için saolsun gmby hemşerimde fiyatta çok yardımcı oldu ya bide bu grains demek gram demek değil diymi denizlidede bu pelletleri bulmak sorun biraz ama hilal av dan alırız artık.tabiki tüfeği test ettikçe gruplarını gücünü yazıcam.evimin arkası orman olduğu için çok rahat atışlar yapıcam inşallah tekrar teşekkür ederim bide ben pc den fazla anlamıyorum bu verdiğim ilanı silemiyorum nasıl silicem.

ilanı silmeyeceksiniz,son durumun ne olduğunu yazacaksınız.

Pelletlerde bizim kullandığımız gram yerine tüm dünyada grain ağırlık ölçü birimi yerleşmiş olduğu ve daha hassas ağırlık birimi olmasından dolayı tercik sebebidir,

1gram = 15.432grains eder

Bu tür kavram karmaşaları yaşamamanız için altta verdiğim linkte ki hesap tablolarına bakın.

Türkçe Hesap Tablosu

• mustafa bey merabalar susturucular daha bitmedimi bide veli beyin stoklarında iyi pelletler hep bitmiş airarms veya prometheus yada benjamin gibi pelletleri başka nereden bulabiliriz bilginiz varmı teşekkürler. :huh:

• Mustafa bey sitenin lingi varmı ?teşekkürler.

Yönetici Not'u : Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.
    Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• Acaba V.eli beyin sitesi hangisidir biraz yabancı kaldım sanırım, saygılarımla.