izmit ilimtepe buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • istanbul team istiyoruuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzz ;lol; ;lol; ;lol;
    Katkısı olan herkese allah razı olsun

bende istanbuldayım ama körfez çok da uzak ve bulunması zor değil. :thumbdown:

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• Kabul etmek ne demek kardeşim.Seviniriz. Herkes her buluşmamıza davetlidir. İstanbul Anadolu yakasında ve Sakarya civarında oturanlar rahat ulaşım sağlayabilirler. Buluşma yerimizin bir haritasını çıkarmaya çalışıyorum. Saygılar.

• Körfez team beni de aranıza kabul edermisiniz

ben direk sormadan girdim valla. ;kihhik,;kihhik, gerçi bu aralar katılamam ama şu ara tatilden sonra yavaş yavaş buluşmalara katılmayı düşünüyorum kısmetse.

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• bulusmaları pazar gunu yaparsak dahada guzel olur kısmet artık

hatsan mod 125 6,35 ;d; korfezteam.png

• Doğru söylüyorsunuz. Pazar günü daha katılımlı olacaktır. Aturan4 de cumartesi çalışıyordu.

• Bir dahaki buluşmaya katılmayı bende çok isterim.Umarım tekrar organize edersiniz. ;d;

Ein Kampf, Ein Sieg!!!

• Kesinlikle haber veririm. Aslında yarın bir buluşma düşündüm ama şimdi baktım gökgürültülü sağnak yağışlı diyor. ;( İnşallah haftaya kalabalık bir ekiple olur.

• Selamlar ben Sakarya'dan Yiğit kardeşiniz. ^^ Yakın zamanda Sapanca Taraflarında veya bilebileceğim gibi yerlerde bir buluşma daha gerçekleştirmeyi düşünürseniz gelmeyi çok isterim... İlgilenen abilerim cvp yazarlarsa sevinirim...

Yiğit TARHAN

agt Arpacık modifiyeli Hatsan mod.80 :) agt

• Bu hafta Pamukova ya bağ evine gideceğim ama sanırım atış yapacak bir hava olmayacak. Ama yinede tüfeğimi götüreceğim. :) Cebini özelden mesaj atarsan hava şartlarına göre buluşabiliriz.

• Abi ben konuyu takip etmemişim ya. Ama bundan sonra takip edeceğilm kusura bakma abi. Bana ne hususta olursa olsun özelden yazabilirsiniz abi. Hatta çok da memnun olurum... :)

Yiğit TARHAN

• bende geldim.. ;şrofls;.

Hatsan mod 95 SAS + hillman 3-12x42 mm mildot +Optima 1*40 Red Dot +Hatsan Bipod+kılıf
    Huğlu süper poze
    çakı,kama,pala vs....

korfezteam.png

• İzmit'li abiler; bahar ayları yavaş yavaş yaklaşıyor. Nisan-Mayıs aylarında Sapanca gölü kıyıları sakin ve güzel olur... Bir organizasyon düzenlerseniz süper olur vallahi... Sapanca'dan oldumu her zaman gelirim. Bence tüm site sakinleriyle bi organizasyon yapılmalı. Eh fazla uzatmaya gerek yok. Sizlere bırakıyorum... :)

Yiğit TARHAN