1 ŞUBAT ANKARA Team buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • nasıl yani? hava karardığında hala atışmı yapıyorlardı??? :him:s

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• nasıl yani? hava karardığında hala atışmı yapıyorlardı??? :him:s

bende jeneratör var mekana Aydınlatma sistemini kurduracaklar bu gidişle ;rofl.;;rofl.;;rofl.; gece buluşmalarına hazırlıklı olun...Sonrası "Zabaha Gadem Dans " ½bay£bay`;½bay£bay`;

1979 Yılında,Diyarbakırda işlerim nedeniyle bulundum..Diyarbakırın ilk gece Klübü o yıl açıldı,Merak edip gittiğimde kapıdaki asılı kağıttan şunlar yazılıydı "ZABAHA GADEM DANS" "BACIMSIZ GİRİLMEZ " Unutamadığım bir yazıydı..
    ½bay£bay`;½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen teknosman ().

• Valla bugün gerçekten güzel bi gündü, kkendimi grupman işine ilk defa bu kadar kaptırdım. Göktuğ ve emre saolsun lar ;şrofls;. bana sıfırlama konusunda baya yardımcı oldular.

bugün atış alanındaki halimiz görülmeye değerdi , bi tarafta laptop , bi tarafta crono , bi tarafta elde kağıt kalem özgür abi, bi tarafta silah kimisi hız ölçüyo kimisi atış eğrisi çıkarıyo kimisi chairguna göre silah sıfırlıyo. Kısacası harika bi gündü ben gaza geldim varmı yarın gelen ;şrofls;.

Bu arada Osman abi fotolar harika ellerine sağlık.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Beyler süpersiniz.Fakat bişey dikkatimi çekti hep tripodla atıyorsunuz galiba, bildiğim kadarıyla tripod yok yarışmada.Kendinizi bu kadar alıştırmayın bence tripoda

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• 100m atışlarını yatarak yapıyoruz, tripod yok.

.

ankarateam.png

• Ben dün foruma giremedim ve buluşmayı görmediğimden gelemedim. Sabah P.tesi hava güzel olursa bende yalnız başıma giderim. Gelmek isteyen telefonunu yazsın gidersem telefon ederim :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Tam teşekküllü bir helamız ve içecek yemek servisimiz, üşüyenler için küzine soba ve sıcak çay çorba mevcut :) Tüp dolum da cabası.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu günde ben 50 şişe patlattım :) cumartesi pazar pazartesi boş bırakmadık paintsign i

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu günde ben 50 şişe patlattım :) cumartesi pazar pazartesi boş bırakmadık paintsign i

şişe kırıklarını da toplayıp çöpe atmışsındır umarım?

.

ankarateam.png

• Büyük bir kısmını...

Ancak şöyle birşey de farkettim. Orada iyi bir temizlik yapmak lazım. kürek gibi birşey bulup getirmek 1 de sağlam çuval getirip enkazı kaldırmak lazım ordan

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• doğru diyorsun Köksal, bir mıntıka temizliği yapmak lazım. kırık camlar köpeklerin ayaklarını kesiyormuş, yakında bizimde bir yerlerimiz kesilebilir. iyice bir temizleyelim. g;$i

.

ankarateam.png

• o kadar kalabalığız abi... 10 kişi oluyoruz en kötü bizim 10 dkmızı almaz orayı toparlamak... tüm pisliği arkada bir yerde toplarız. Havalar ısınsın biraz. Yazın da otoparkta yer bulamayacağız ama o da var. yinede oralarda bol bol vakit geçireceğimiz kesin.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• biz dün akşam baya bi temizlik yaptık, etraftaki kağıt vs toplayıp yaktık. Ama uzun zamandır şişe kırmadığımız için o tarafa bakmadık.

şiir gibi olduu ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5