FX Gladiator 100 m gurupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sağolun arkadaşlar teşekkür ederim,ben bu gruba deyil dünkü 8 de 8 atış yaptığım zamanı video ya çekmediğime yanarım ;( daha sonrasında denemelerim oldu ama aynı başarı oranını yakalıyamadım,mesafe 100 metre git kırdığım şişeleri topla çöpe at yenisini bul,bayağı efor saftettim,
    2 video var yolda geliyor 100 metre ;tufey#;tufey#

• kadir abi vallaha ne yaylı nede pcp elinden kurtulmuyo abi süper vallaha

• 100 metre de 5 pellet i 50 kurus un icine topluyamazsan rakibim cok demektir g;$i buralari sicak t12 baske ellerde üsümesin gönlüm razi olmaz ;şrofls;.
    tesekkür ederim arkadasim ;tacli#

• Süper atışlar, hiç rüzgar yokmuydu? ;tese;kkur

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Abi Fx seni reklam videolarında oynatmalı bence. Sırf seni izlemek için yarışmaya gelmeye karar verdim. Hayretler içerisindeyim valla.

Ben de bu grubu gördükten sonra 100 metre müsabakasına izleyici olarak katılmaya karar verdim :)
    The Shooter filmindeki Bob Swagger mısın nesin abi? :)
    Selamlar.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Abi Fx seni reklam videolarında oynatmalı bence. Sırf seni izlemek için yarışmaya gelmeye karar verdim. Hayretler içerisindeyim valla.

:!: Çok güzel gurup ama fx revo ' nun klibindeki ninemide yabana atmayın ;kihhik, :thumbup:

Bakalım bu gurupdan sonra neler neler gelicek ;tufey# ;tese;kkur

• Aslında inanılmayacak birley yok. Bende 91 metrede diana 460 ile promagnum gibi bir mermi ile 3,5 cm grup yaptığımda şok olmuştum.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png