Hatsan mod 85x nasıl bir tüfek?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk kez havalı tüfek alacağım ucuz birşey olsun istedim uzun mesafe atışı yapacağımdan dürbünlü olsun istedim mod85x ile en fazla kaç metredeki hedefi vuraibliriz ? ;tufey#

• 50-60 metrede büyük hedefleri vurursun herhalde.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• MOD 95 SAS da iyi bir tercih olur.70 metrede şişe kırdı.Forumda sideprensi07 de 105 metrede şişe kırdı tüfekle.Tepmesi de az bir tüfek.bununla birlikte MOD 85X'de arpacık ve gez tertibatı yok.Yani dürbün olmadan atış imkanı da zor.

• bence bismarc arkadaşımın tavsiyesine uy ama biraz daha nakit çıkartıp daha iyi bir şey baksan iyi olur diye düşünüyorum. Bence iyi müzik iyi enstrüman ister.

• MOD 95 SAS da iyi bir tercih olur.70 metrede şişe kırdı.Forumda sideprensi07 de 105 metrede şişe kırdı tüfekle.Tepmesi de az bir tüfek.bununla birlikte MOD 85X'de arpacık ve gez tertibatı yok.Yani dürbün olmadan atış imkanı da zor.

;d;

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• 85x'in dış görünümüde çok güzel yalnız :) bu arada mod 85x ve Sas'ın sesleri nasıl ?

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.