YATAGUN DAMPA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kanal içersinde kalıntı bıraksada ben onu kürdan ile temizliyorum,dampa ayak dan şayet çıkmaz ise maket bıçağı yardımı ile kazıyorum,siyah sprey boya elimde olduğundan çizilse bile püskürtüp geçiyorum dampa ayağa,
    al patex japon yapıştırıcısı kullan 2 liraya,okadar tutkalı ne yapacaksın ;kihhik,

• Koyu yeşil renkli çift taraflı bantlar işe yaramıyor.Sarı renkli olanları kazımayla çıkaramıyorsunuz.Eğer bulabilirseniz ondan almanızı öneririm.

Çünkü koyu yeşil olandan bende bir bobin var ve hiçbir şeyi düzgün yapıştıramıyor. X(

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Buyuklerim abilerim bir soru sormak istiyorum. -Walther Falcon Hunter Edition 1000fps kullaniyorum.Dampa ayak alicam(yatagun) bende boyle bir sorunla karsilasacakmiyim? Bunu dampa ayak almadan ogrebilirmiyim? Cvp lar icin tesekkurler.

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• Falconun stoperi yok muydu? Vardı sanırım.Stoper+dampa tabiki olması gereken bu senin tüfeginde.Tepmesi çok olan tüfeklerin hepsine dampa şart.

• Stoper? Biraz acilayabilirsen sevinirim. Dampa yoktu onun icin alicam. Kutusunda Durbun ve iki adet tek parca ayak vardi. mod 125 teki sorun Walther Falcon dada olurmu? Daha once bu silaha dampa takip ta sorun yasayan oldumu? Cvp lar icin tesekkurler.

Pachenko&Hannibal57

• Tesekkur ederim aciklama icin Hayri abi. Silahimda boyle bir aksesuar yok . Dampa ayakta yoktu alicam Dampa. Stopere gerek varmi dampa aldiktan sonra? Bide stoperin fiyati? Nerde bulabilirim? www.yatagun.com da varmi?

Pachenko&Hannibal57

• Var.Stopere gerek kalacağını da zannetmiyorum.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Bildiğim kadarıyla Yatagun dampa sıktıkça kavrıyor ve 4 alyen vida var. Yetmezse Yatagun dampa ile birlikte biraz japon yapıştırıcısı hertürlü iş görür. Sökmek istediğinde falçata ile azıcık kazırsın olur biter.

• Yapıştırıcıyı falçata ile temizlerken tüfeğin meneviş boyası çizilmez mi? :him:s

• Tesekkur ederim aciklama icin Hayri abi. Silahimda boyle bir aksesuar yok . Dampa ayakta yoktu alicam Dampa. Stopere gerek varmi dampa aldiktan sonra? Bide stoperin fiyati? Nerde bulabilirim? www.yatagun.com da varmi?

senin tüfekte o tip stopper yoktur anca olsa olsa ince bir sac vardır vida ile dürbün kanalına takılmıştır

• var mahmut bildiğimiz stoper takılı g;$i ama dampa ayak şart,şayet kayma yaparsa bu hatsan ın yeni versiyon dürbün kızaklarında,dürbün kızağının üst kısmına loctite sürün, dampa ayak şayet tabana tam oturmaz ise dürbün kızağının üst kısmına loctite sürün derim,başıma geldi,

burdan hatsan yetkililerine duyrulur,şu yeni versiyon dürbün kanalın dan vaz geçin, ana gövdeye açılmış dürbün kanalı istiyoruz ;şrofls;. ve patriot daki gibi ince kanal olmasın lütfen,ömrümüz loctite sürmeklemi geçecek yaff :( biraz daha derin eski versiyon dürbün kanalı istiyoruz,

• Official Post

Yapıştırıcıyı falçata ile temizlerken tüfeğin meneviş boyası çizilmez mi? :him:s

Japon yapıştırı olarak tabir ettiğimiz yapıştırıcının çözücüsü asetondur, kazımanıza gerek yok aseton ile rahatlıkla temizlersiniz.

• Evet öyle diyor heryerde ama çıkarmıyor. Yada bu hatun kandırmak için çıkan çilek kokulular falan işe yaramıyor. ;şrofls;. Selçuk ben elbecerime güvendiğim için çizmeden çıkarırım. :thumbup:;kihhik, Saygılar

• Official Post

Evet öyle diyor heryerde ama çıkarmıyor. Yada bu hatun kandırmak için çıkan çilek kokulular falan işe yaramıyor. ;şrofls;. Selçuk ben elbecerime güvendiğim için çizmeden çıkarırım. :thumbup:;kihhik, Saygılar

Benim kullandığım kokusuz, istersen soğan kokulusunu bir dene belki çıkarır ;kihhik,

• Yeni kebab yemiş gibi kokar insan valla ;kihhik, Olsa soğan kokulular valla bu kadınlar onuda alır

• Mahmut abi senin dediğin gibi stoper yok fakat bir sac ve vida var :) Daha ne beklenirki zaten... Neyse Yatagun Dampa ile halledilir diyosunuz yani stopere ihtiyaç yok da diyorsunuz dimi tamam ama bir sorum daha var. Şimdi biz Dampa ayağı her takışımızda yapıştırıcı ile yapıştırmakmı sorundayız evet bende 4 alyan vidalı Yatagun Dampa'da yapıştırıcıya gerek kalmaz diye düşünüyorum :him:s Yanlışmı düşünüyorum :| Cevaplar için teşekkürler kendinize iyi bakın...

Pachenko&Hannibal57

• Official Post

Dampa ile kayma ihtimali çok az, şayet kayarsa böyle bir şey yaparsın ve Dürbün ayağı takıldıktan sonra zırt pırt sökülme çünkü taktıkdan sonra silahınızın dürbün ayarlarını yaparak sıfırlamanız önemli bir çalışma bunun üzerine sökmeniz halinde ayarlarınız bozulur yeniden sıfırlama yapma zorunluluğunuz doğar.

• Mahmut abi senin dediğin gibi stoper yok fakat bir sac ve vida var :) Daha ne beklenirki zaten... Neyse Yatagun Dampa ile halledilir diyosunuz yani stopere ihtiyaç yok da diyorsunuz dimi tamam ama bir sorum daha var. Şimdi biz Dampa ayağı her takışımızda yapıştırıcı ile yapıştırmakmı sorundayız evet bende 4 alyan vidalı Yatagun Dampa'da yapıştırıcıya gerek kalmaz diye düşünüyorum :him:s Yanlışmı düşünüyorum :| Cevaplar için teşekkürler kendinize iyi bakın...

senin stoper arada kaynamış g;$i benim kullandığım walter de vardı g;$i

• demin hannibal kardeşle konuştum yarın bir dampa siparişi geçeceğiz kısmetse