YATAGUN DAMPA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler cvplar için.
    İnş kayma yapmaz Dampa siparişi verdik hayırlısı diyelim faydası dokunur inş...

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• arkadaslar hatsan tüfeğime yatagun dampa aldım ama yine dürbün kayma yaptı en sonunda buldum çözümü çok basit..

tüfeğin üstündeki dürbün kızağının arasındaki boşluklara demir kesip koydum (dürbünün arkasına yani dampayla tüfeğin tırtıklı olan yuvanın arasıan demir parça kesip koydum çok güzel oldu ....şimdi atışlarım mükemmel dürbünümü sürekli sıfırlamak zorunda kalmıyorum ..

saygılar... ;tufey#

• fotoğrafını koyabilir misin arkadaşım?

webley raider 10 lw .22 cal 6-24x40 tasko aoe :thumbup:

• kardesim silah çatalcada pazartesi koyucam ama mükemmel çözüm oldu ...

bayağı uğrastırdı beni....

• Ben foruma yeni kayıt oldum. Önce yazılanları okudum ve gerçekten üye olduğuma memnun oldum. Meğer bilmediğim ne çok şey varmış? Silahımı almadan bu siteye üye olmayı isterdim ama olmadı. Bende 1 ay önce aldığım Walter Falcon .22 ve Optima 3.9*44E var. Belkide ne soracağımı şimdiden anladınız. Arkadaşlar dampa ayak araştırıyorum. Dürbünde ayar tutturamayınca araştırdım ki dampa almalıyım. Mustafa Serdar beye bir kaç sorum olacak. Yatagundaki dampa ayağın altında tek parça ayak yazıyor. Bunu açıklarsanız sevinirim. Birde bu dampa ayağın garantisi varmı? İşe yaramazsa iade edebilmemiz mümkünmü? Kusura bakmayın, sormak zorundayım, çünkü ben bu silahtan 2 adet aldım. birini abime almıştım ama bir türlü ayar tutturamayınca ikinci hatayı yapmak istemiyorum. Anlayışınız için ve verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

• Ben foruma yeni kayıt oldum. Önce yazılanları okudum ve gerçekten üye olduğuma memnun oldum. Meğer bilmediğim ne çok şey varmış? Silahımı almadan bu siteye üye olmayı isterdim ama olmadı. Bende 1 ay önce aldığım Walter Falcon .22 ve Optima 3.9*44E var. Belkide ne soracağımı şimdiden anladınız. Arkadaşlar dampa ayak araştırıyorum. Dürbünde ayar tutturamayınca araştırdım ki dampa almalıyım. Mustafa Serdar beye bir kaç sorum olacak. Yatagundaki dampa ayağın altında tek parça ayak yazıyor. Bunu açıklarsanız sevinirim. Birde bu dampa ayağın garantisi varmı? İşe yaramazsa iade edebilmemiz mümkünmü? Kusura bakmayın, sormak zorundayım, çünkü ben bu silahtan 2 adet aldım. birini abime almıştım ama bir türlü ayar tutturamayınca ikinci hatayı yapmak istemiyorum. Anlayışınız için ve verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

aramıza hoş geldiniz :wel:co:m

ben walter falconda yatagun dampa kullandım,üstelik her hangibi ek malzeme stoper tutkal gibi vs kullanmadım g;$i tavsiye ederim

saygılarımla

• Teşekkür ederim ederim Kadir bey ilgilendiğiniz için. Yanlış hatırlamıyorsam sizde walter Falcon satmışdınız. Satış sebebiniz nedir. Yanlış anlamayın tüm bu soruları bilgi amaçlı soruyorum.

• birde gamo promagnum saçmalar çok çapaklı ve namluya oturmuyor

Selamlar öncelikle.Arkadasım aynı saçmadan 5.5 mm bende başka bi av bayyinden aldım bahsettiğin gibi evet çapaklı.Ve bütün pelletleri simetrik yuvarlk bi yapıya sahip değil.
    İyi günler..

• Teşekkür ederim ederim Kadir bey ilgilendiğiniz için. Yanlış hatırlamıyorsam sizde walter Falcon satmışdınız. Satış sebebiniz nedir. Yanlış anlamayın tüm bu soruları bilgi amaçlı soruyorum.

kardeş tüfek başka bir arkadaşın idi :) kendisi tepmeli hatsan tüfeğe alışamayınca :him:s;şrofls;.#hims satılığa çıkardı,bende bana göndermesini istedim,onda yarım kalan bir hevesim vardı,bir video ve grupman yaptım,tüfeğin taliplisi çıktı ;tacli# yapmasaydım biraz daha oynardım onunla ;şrofls;. bacak arası atış falan filan ;şrofls;.

• Alıntı

fotoğrafını koyabilir misin arkadaşım?

bu fotoğrafı bende merak ettim doğrusu

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• anladığım kadarı ile arkadaşımın kullandığı tüfeğin dürbün kızağı biraz yüksek,dampa ayak tam tabana basmıyor,bu da dampa ayağın kaymasına sebeb verebilir mod125 gibi güçlü tüfekde,mod85 sas ın dürbün kızağı ile walter falcon un dürbün kızağı aynı,ama mod95 in ki biraz daha yüksek yapılmış,bendeki dampa ayak tam tabana basmıyordu,havada asılı kalıyordu,tek yaptığım şey dürbün kızağının kenar ve üst kısmına tutkal sürmem oldu,