yeni tüfeğime kavuştum ;))

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • üstatlarım bugün hatsan mod 135 ahşap kundak 4.5mm tüfeğinden satın aldım...istanbulda yaşadıım için henüz denemeye fırsatım olmadı ama gerçekten işçilik çok güzel.kundağın ahşaptan olması daha güzel bi hava katmış.. dener denemez görüşlerimi belirticem.. ama üstatlarım aklıma takılan bişey var 4.5mm mi daha iyi 5.5mm ? 5.5mm aradım ama bu modelde yoktu.. bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.. saygılarımla... bu arada 250 tl ye satın aldım :thumbup:

• hayırlı olsun, isabetli atışlar .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bence amerdeki patriotu alsaydın daha iyi olurdu ama sen bilirsin hayırlı olsun

avsan süperpoze

• Hayırlı olsun kardeşim kundağı diğerlerine göre daha kaliteli sanırım isabetli atışlar.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hayırlı olsun kazasız belasız isabetli atıslar ihsalla..Bence 4.5 mm gucu digerlerine gore daha dusuk olan tufekler için daha iyi yani dogru bir secim yapmıssın umarım memnun kalırsın..

T12 istiyoruz bakalım...

bursateam.png

• herkese çok teşekkür ederim darısı olmayan arkadaşlarımıza ;keyf; acaba 4,5mm ağır paletli olanlarından alsam 5.5mm kadar etkili olurmu ?

• Olur hatta, ağır 4.5mm pelletin aerodinamik yapısı daha uzunlamasına olacağından, BC si (ballistic Coefficient) daha düşük olacağından daha isabetli olur. Sana tavsiyem güçlü olan bu silahta 4.5 mm seçmişsin , kötü bir seçim değil ama hafif pellet kullanırsan istediğin isabeti bulamayabilirsin. Hafif pellet ile ses hızını aşman ve isabetin bozulması olası. Ayrıca tüfeğinin kurma gücü yüksek olduğundan namluyu elinden kaçırmamaya azami dikkat sarf et ve tüfeğini kesinlikle boşa sıkma.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hayırlı olsun , kazasız güle güle kullanın. ;d;

• Hayırlı olsun , isabetli atışlar

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Hayırlı olsun güle güle kullan :thumbup:

Ölürken gözlerimizde parlayan son ışık, milli mirasın hayali olacaktır.

• hayırlı olsun güle güle kullan...

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.